Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eSeL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eSeL

  1. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Parking 19:00 Ja będę...
  2. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hym faktycznie jest punkt odnośnie reklam w podpisie... kij tu nie będzie reklamy
  3. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe czy lasece też tak obiecuje że ją w nocy ..........
  4. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Od kiedy taka obowiązuje
  5. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Grozisz czy przyjedziesz
  6. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No tak "zamówienie było"
  7. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to kupiliście tą konserwę
  8. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Polski kierowca... Nie wiem jak to zrobił ale miał fart że przeżył
  9. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nic straconego planuję wyjazd na nadchodzące zawody PFD najbliższe już 11-12 września na torze w Wyrazowie. V i ostatnia runda Mistrzostw Polski w Poznaniu 1-2 października... Z tego co słyszałem to na zakończeniu sezonu PFD w Poznaniu ma być grubo Trzeba jechać
  10. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemka wuju Zostawiam wam trochę fotek z Vervy impra fajna ale drift to im nie wyszedł 3 fury wystartowały i 3 się zrojeb... a dla prowadzącego imrezę porsche carrera to porsche california oczywiście to nie jedyne wpadki Rucie na starcie zgasło subaru ni nie mógł opalić nowe BMW Hołowczyca na Rajd Dakar odmówiło posłuszeństwa po 2 okrążeniach i takie tam drobne wariacje... http://picasaweb.google.pl/AdrianMatracki/VervaStreetRacingWarszawa#
  11. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Po 3 to ja już robiłem zjazd Dobrze że do auli zawsze można wpaść nawet późną nocą Marcin ładny ten sharan widziałem go na necie... Dałeś rade po tym balecie
  12. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To o której wy byliście w tej auli ?
  13. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Żuliki już dawno ją wyniuchały
  14. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie mów że nie pozwolili wam jej wypić...
  15. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No przyszło po mnie aż 3 ochroniarzy :polew: Bali sie ze w pojedynkę to wp***dol dostaną :polew:
  16. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ty gdzie zniknąłeś :?: :gwizdanie: Zgarnąłem Piątkowo trzynastkowy przypal z tą flaszką co ją przyniosłem I przeniosłem się z baletem do Auli tu zawsze jest ktoś znajomy... Średnio było i koło 3 to już do domu jechałem na dodatek kapcia złapałem...
  17. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Do auli też nie trafili
  18. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tak się w tej fanaberii zaprawiliście
  19. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    do której się włóczyliście ? Wczoraj gume złapałem jak do domu wracałem k..wa jechałem na 3 17" i jednej 15"
  20. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wuju a ty czemu w rosie ? Odzim michał dopiero teraz widzę że do mnie dzwoniliście
  21. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Marcin ja jadę pod fregatę jak coś to się zadzwoni do tomka
  22. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dzwoń to wpadnę po ciebie
  23. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Też muszę sprzedać zawartość swojego kata do tej pory leży w garażu Ja też pewnie wpadnę na spota...
  24. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak by co to ja wpadnę na spota może ktoś będzie
  25. eSeL odpowiedział(a) na lukaszpm temat w 1.9TDI
    Brak ładowania lub problemy z rozrusznikiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.