Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eSeL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eSeL

  1. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Odzim jak by ten kolega zgodził się ustawić to daj mi znać to rozbiorę mu całość do rozrządu żeby nie tracić jego czasu...
  2. Kolego jak nie będziesz ruszał niczego innego poza tym czujnikiem spokojnie dasz radę zdejmujesz tylko górę nastawnika i zobaczysz owy czujnik... Nie zapomnij wymienić uszczelki pod pokrywą... Poza tematem jak pojedziesz do jakiegoś mechanika i powiesz że musi dłubać w nastawniku lub pompie to albo cie odeśle do jakiegoś pompiarza albo będziesz musiał słono płacić...
  3. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zderzak chłodnice i pas przedni spokojnie mogę rozebrać i zmontować sam... Z teorii wiem jak powinien być ustawiony rozrząd ale lepiej niech zrobi to ktoś ogarnięty...
  4. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ktoś oprócz Odzima ogarnia rozrząd w ahu ? Z tego co zdiagnozowałem przy pomocy książki od Michała to przeskoczył pasek na wale korbowym... ustawienie pompy i wałka rozrządu ok, pokrywa klawiatury zdemontowana... Ewentualnie jak ktoś ma namiary na kogoś ogarniętego żebym nie musiał znowu wlec samochodu na koniec polski
  5. Czujnik o którym mówisz znajduje się w nastawniku nie w pompie.. I jeśli pokazuje wartości ujemne jest na 100% uszkodzony... Foto: http://img386.imageshack.us/i/vp37pq9.jpg/
  6. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czego to ludzie nie swapują do starej dobrej e30-tki
  7. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zapotrzebowanie było
  8. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na bezczelnego
  9. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co tam mcm mój nowy pseudonim artystyczny ci się nie podoba
  10. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No szkoda że cie nie było
  11. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ktoś ty Krystyna z gazowni Adrian rzecz jasna... Z miejsca wrzucam link dla Tomasza foty z Extreme Moto na Bemowie [E30 VTG Drift] http://www.supermoto.pl/galeria/supermoto-na-extrememoto-2010-26-06-2010-2/
  12. eSeL odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Po wielokrotnych namowach ale jestem niestety jako "świeżak" pod nowym nickiem
  13. Fura A4 B5 1.9 TDI AHU 90PS@134PS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.