Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nie odpala Pomocy!!!!


lukaszpm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

otóż mam wielki problem ze swoja audiczką ;( jezdzilem sobie moja piekniocha i ot co zapalila mi sie kontrolka poziomu plynu hamulcowego, wiec zjechalem na parking podnioslem maske i dolalem plynu, zlokalizowalem rowniez maly wyciek wiec wiem czemu wywalilo mi komunikat o plynie! nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby!!! a wlasnie:

wsiadam do samochodu wkladam kluczyk gasna wszystkie kontrolki zaswieca sie OK i zaplon i tu zaczyna sie przygoda

- gasnie wszystko, odkrecam kluczyk a ty wszystkie wskazowki drgaja, ponawiam zaplon a tu wskazniki szaleja temperatura na 0, wskaznik paliwa sie swieci wskazowka na 0 i samochodzik nie odpala.

wiec pierwsza mysl akumulator!

wiec dobra kupilem akumulator wszystko pieknie ladnie jezdze caly dzien znow kontrolka od poziomu plynu hamulcowego wiec staje dolewam i ZNOWU LIPA :shocked: tak jak poprzednio samochodu nie daje sie uruchomic wiec mysle ze nie akumulator wiec CO? mam nadzieje ze Szanowni Koledzy i Milosnicy Pieknej Audi cos w tym temacie poradza :hi:

chcialbym jeszcze dodac ze samochod do tej pory palil o cykniecia i jescze jedno "pozyczylem" pradu z innego samochodu i o dziwo zapala od cykniecia wylanczam ze 3 razy i wszystko gra za 4,5 zjawisko sie ponawia!!

jade jeszcze dis do mechanika podlacze go kompa i zobacze, lae mysle ze cos Poradzicie

Brak sil i pomyslow Pomozcie Prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłeś aku,mogłeś sprawdzić ładowanie(naładowac akumulator,zobaczyć czy odpala autko) a dopiero pózniej wydać kase.Może wina alternatora,może wina połączeń aku a rozrusznik itd. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochdzik kupilem niedawno wiec niewiadzialem tak naprawde jak dlugo byl ten akumulator, wczesniej czy pozniej musialbym dokonac zakupu a co do polaczen aku, rozrusznik itd wszystko wyglada wporzadku bez sladow korozji (zasniedzenia) :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż po pierwsze ładowanie a po drugie kabel masowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz bylem wczoraj u mechanika i sprawdzilismy! alternator nie laduje aku sie rozladowal i powylanczal wszystko ale sprawdzimy go na stole jak bedziemy przy okazji robili rorzad za pare dni napisze co tak naprade sie stalo, dzieks za kazda sugestie :hi:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...