Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tatarkat

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. skraplacz kolejne 350 zapewne można się pociąć [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 15:34_________________________________________________reklamacji nie dało rady złożyć serwis zamknięty z powodu urlopu mąż pojechał do innego na wymianę osuszacza , wymienili , przepłukali po raz kolejny , i uznali że nie szczelna zero czynnika a przecież 3 dni wcześniej uzupełnił wpuszczony kontrast i niezidentyfikowany niestety przeciek , za słabe ciśnienie , koleś nie wie co to może być , ponieważ auto było potrzebne kazał wstawić kolejny raz w przyszłym tygodniu i będzie szukał usterki my już wymiękamy zastanawiamy się czy jest sens robić , sprzedać czy ... naprawa klimy zjadła nam tyle kasy i dalej bez efektów ;( 5 serwisów i dalej bez klimy[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 10:50_________________________________________________reklamacji nie dało rady złożyć serwis zamknięty z powodu urlopu mąż pojechał do innego na wymianę osuszacza , wymienili , przepłukali po raz kolejny , i uznali że nie szczelna zero czynnika a przecież 3 dni wcześniej uzupełnił wpuszczony kontrast i niezidentyfikowany niestety przeciek , za słabe ciśnienie , koleś nie wie co to może być , ponieważ auto było potrzebne kazał wstawić kolejny raz w przyszłym tygodniu i będzie szukał usterki my już wymiękamy zastanawiamy się czy jest sens robić , sprzedać czy ... naprawa klimy zjadła nam tyle kasy i dalej bez efektów ;( 5 serwisów i dalej bez klimy
  2. kurczaki już tyle kasy wydane i na marne , że nas podkusiło na to audi jakiś palant zatarł i my za to płacimy niestety dziś mają wymienić osuszacz no i przepłukać i ciekawe co powiedzą przy odbiorze ps. to jest już 4 serwis który podchodzi do tej klimy[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 14:59_________________________________________________a ten czynnik jak wygląda u Was ?? u mnie ma kolor szary
  3. Witam kupiliśmy auto z zatarta spreżarką , więc kupiliśmy na allegro używaną , do serwisu i młotki nam ją zatarli po napełnieniu, kupiliśmy kolejną ,kolejny serwis przepłukaliśmy układ , nie wymienili osuszacza bo nie chcieli naciagnać nas na koszty chociaz im mowilismy zeby wymenili, klimatyzacja niby chłodzi jednak po chwili zaczyna robić się cieplejsza, gaz podczas sprawdzania czy jest - leci szary jakby z domieszką brudu, koleś z serwisu mówi że tak powinno być, my nie używamy klimatyzacji zeby nie zatrzec kolejnej sprężarki , jutro po raz kolejny do serwisu z reklamacją jak myślicie co to może być ? czy wymiana osuszacza pomoże ?? czy kolejny raz im zapłacić ?? i co teraz zaloza osuszacz i od nowa 750 z plukaniem uzupelnianiem płukanie 750 sprezarka 300 sumie juz 600 bo dwie osuszacz 70
  4. Przygodę z audi zaczęliśmy z mężem rok temu , jeżdżę A4 2.5 TDI quattro 180KM właśnie przymierzamy się do zmiany na mniejszy silnik ze względu na spalanie [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.