Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daromaczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daromaczek

  1. Witam wszystkich klubowiczów:) Ma, problem z przyspieszeniem:( Moja Audica ma 125koni,a przyspiesza jakby miała z 80koni:(:/ Czytałem wasze wszystkie posty,ale po pierwsze nie wiem jak to zrobić,bo w ogóle się na tym nie znam:( a po drugie to o coś innego chyba mi chodzi niż wam,bo każdy ma problem z przyspieszeniem od 4tyś., a ja praktycznie od poczatku do końca:( Proszę o wszelaką pomoc,bo nie kupowałem takiego silnika by nie czuć przyjemności z jazdy i tylu kucy:/ Pozdrawiam serdecznie:)
  2. Witam wszyskich serdecznie:) Chciałęm przedstawić swój problem:/ a więc tak... u mnie przy jedzie na kazdym biedu jak puszcze gaz to szarpie straszne:/ przy dodawaniu tez,ale to możę już dlatego,ze 125kucy jest;P Jak zmieniam to nie ma czegoś takiego tylko po puszczaniu gazu występuje:( Pozdrawiam.
  3. Moim problemem jest np jak skręcam i dodaje gazu to strzela mi z przodu chyba w lewym kole:/ następnie jak kręcę kierownica to w pewnych momentach slychac takie stukniecie, jak jade oczywiscie 120 to czuje drganie,ale to juz czytalem o tym w innych tematach,ale niepokoi mnie jeszcze to,ze jak jade to od czasu do czasu tak jakby sam samochod mi sciaga jakbym jechal po sniegu i musze kontrowac to kierownica by sie uspokoilo. . . Moze mial juz ktos cos takiego i podpowiedzial mi co do wymiany by to wszystko bylo ok. A najlepsze jest to,ze bylem na okręgowej stacji kontroli,bo musialem zrobic to przed przerejestrowaniem i powiedzial,ze nic nie ma zlego i samochod jest sprawny bez zadnych zastrzezen. . .:/
  4. A ja mam pytanie, przy wymianie oleju ile potrzeba litrów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.