Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daromaczek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daromaczek

  1. jak będzie mi palic 15l gazu to spoczko:) 2.7 bit to chyba z 25l będzie bral:D 1.8T fajny tez,ale naprawdę nie mam pojęcia co byłoby najlepsze...
  2. Jak to latwiej 1.8T niż np 2.8? A 2.7bit to do gazu chyba za dużo... 2 turbiny to bardzo duzy wydatek...:/
  3. Panowie proszę o porady jaki motor umieścić w swoim Audi,bo zamierzam to zrobić gdyż mój jest zajechany. Na pewno chce włożyć jakiś V6 i skrzynie oczywiście 6-biegową. Jaki by najlepiej opłacało się włożyć. Jakie koszty moglyby być zmiany i pozniejszego utrzymania. Zastanawiam sie czy 2.4,a moze 2.8 to mocniejsze? Ale też ciekawi mnie jak to bedzie funkcjonowalo z gazem? I jakie bedzie spalanie...
  4. Daromaczek opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie moj ADR juz ma dni policzone i interesuje mnie wymiana silnika na cos lepszego:) Myslalem o silniku z turbina,ale chcialbym sie was poradzic jaki by wlozyc? Turbo przemawia do mnie dlatego,ze ma fajne przyspieszenie,ale co sadzicie o wiekszych silnikach jak 2.4 czy 2.8? A moze 2.0T z A3 co ma 200km? No sam juz nie wiem, poradzcie.
  5. Daromaczek opublikował(a) temat w 1.8
    Panowie klima mi nie chodzi,ale wiatrak pracuje... Nie wiem czy moze tym to nie jest spowodowane,ale ta czesc gdy chodzi silnik tyka cos w podobie jak instalacja gazowa.
  6. Daromaczek opublikował(a) temat w 1.8
    Witam wszystkich. Panowie czy moze ktos wie czy do samochodu a4 b5 z 98r. w ktorym jest silnik 1.8 pasowalby silnik 1.8T z a4 b6?
  7. Siemka. Ciekawi mnie czy do zwyklego 1.8 daloby rade dolozyc turbine. Jakie koszty i jak to by wygladalo.
  8. Nie przesadzajcie,ze 1500zl silnik:D jest wyciek,bo znowu jakas uszczelka puscila. Podobno 500zl ma mnie to kosztowac,a tym bardziej silnik jest zajechany juz przez wczesniejszego kolesia to wole wymienic niz go robic. Panowie 1.8 T jakbym chcial wlozyc to chyba predzej oplacaloby mnie sie kupic taki juz samochod z silnikiem niz zmieniac;D Jakby nie bylo takiego problemu to oczywiscie,ze bym za takim silnikiem byl:D Elektryce trzeba duzo zmieniac i do tego turbine kupic:) Odrazu zmienia sie cena:) A o lancuch pytam,bo zostalo mi juz niewiele do wymianu rozrzadu i moze by sobie z lancuchem wrzucic by miec spokoj:)
  9. No właśnie nie ma,a ja jak bym wymienial na jakis inny silnik to zastanawialbym sie nad lancuchem,ale to chyba w 2.0 jest...
  10. Nie ma ktoś na sprzedaż zdrowego silnika 1.8? Może ktoś widział lub ma znajomego kto sie oglaszal? Jak to cenowo by wygladalo?
  11. No to sporo rzeczy:/ i pewnie sporo kasy;D czyli jedynie zakup zdrowego silnika 1.8 bedzie najlepszym rozwiazaniem:)
  12. Daromaczek opublikował(a) temat w 1.8
    Witam. Prosze Państwa mam silnik 1.8 ADR i majać problemy wyciekowe już z nim chcialbym go wymienić na inny... Zastanawiam się czy zostać przy 1.8 czy moze jakis wiekszy. Wiem,ze wiaze sie to z wymiana skrzyni, czy jeszcze cos trzeba wymieniac? I jaki byscie mnie silnik proponowali? Czy silnika z lancuchem moglbym wlozyc do swojego? Tez interesuje mnie jaka bylaby to cena takiej operacji;) porsze o porady,bo ja w tym za duzego doswiadczenia nie mam na tyle by wlasciwie zadecydowac i pozniej nie zalowac:D
  13. 1.8 pali mi przy spokojnej jezdzie w miescie 8,5l a przy ostrej 10l:D
  14. Koledzy powiem wam jeszcze to co zauwazylem. Gdy jest zimny samochodzik i dopiero co jade nim to nie mam przy hamowaniu czegos takiego. Dopiero jak sie rozgrzeje...
  15. Witam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc:) Od jakiegos czasu gdy jadę 80km/h mam drgania przy hamowaniu.... Oczywiście im większa prędkość tym drgania bardziej odczuwalne... Wahacze górne są nówki, opony nowki i nie widać żadnych uszkodzen także dobrze dokręcone i wyważone.
  16. Witam wszystkich. Mam do klubowiczów poważna sprawę. Mam problem z instalacją gazowa i chce się dowiedzieć jaka byłaby najlepsza do mojego samochodu. Silnik 1.8 ADR więc jaka instalacja będzie najlepsza i nie sprawiała problemu?
  17. No w tym problem,ze ja tez mam,ale nie daje rady tego przetlumaczyc:/ Ja nic po niemiecku nie kumam:/
  18. Ja również bym potrzebował instrukcji Ma ktoś może?
  19. Chce się was zapytać czy to jest normalne iż przy gwałtownym hamowaniu zaczyna pedał drgać i walić... Cieżko jest to mi opisać doznanie,ale mam nadzieje,ze mi pomozecie:)
  20. Czy Radyjko takie: Będzie wspołpracowało z taka zmieniarka:
  21. A u mnie znowu klima sie wylacza jak jest zimno na dworzu z -5 stopni:/ Jak myslicie jaki jest powod i co to oznacza?
  22. Witam wszystkich. Mam problem z dobraniem żarówek do mojego auta przeliftem, 98r. Chciałbym założyć ledy w nogach czerwone. Podsufitce przód i tył, bagażniku, schowku i rejestracji białe ledy. Prosiłbym o propozycje żarówek pasujących i najlepiej dających efekt. Dobrze byłoby jak wszystkie były by od jednego sprzedawcy.
  23. Witam wszystkich na dobry poczatek:) Chciałem sie was poradzic jakie zalozyc listwy progowe,bo ja mam takie... ...i one szybko np od slonca niszcza sie i odpadaja,bo to guma:/ Plastiku rowniez bym chyba nie chcial wiec tylko metalowe, aluminiowe mi pozostałya,albo inny rodziaj:) Co wy na to jakie by pasowaly i ladnie wygladaly zastępując te wyglałem i trwałościa? Prosze o przysylanie jakis propozycji zdjęciowych i słowynych na PW,albo e-mail:)
  24. Kuzyn ma opla vectra 1.8 gaz sekwencja tak jak ja, waga taka sama samochodów, jego ma 115kucy, a mój 125 i różnica jest taka jak maluch do poloneza... No chciałbym zobaczyć jakaś inna z takim silnikiem i porównać,bo wtedy byłoby najłatwiej,ale niestety nie mam takiej możliwości:( Chyba,że ktoś z Łodzi, Piotrkowa lub Tomaszowa jest to bym podjechał i zobaczyli:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.