Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiero48

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam Problem dotyczy skrzyni biegów, na lewej flanszy mam luz (chałasuje przy zmianie biegów ruszaniu i chamowaniu) a prawa strona jak nowa czy możecie mi powiedziec w czym jest problem dodam, że sprawdzilem wszystkie przegoby i są ok, tylko na wyjściu ze skrzyni lewa strona (krótsza) póloś ma luz. Typ skrzyni DHL 130mm przegoby.Nie wiem czy coś się poluzowało czy potrebna jest wymiana czegoś.Sprawdzołem na schemacie i prawa flansza jest mocowana za pomocą śróby do skrzyni a lewa nie ma frezu ani nie widziałem żadnej śruby mocującej.prosze o jakąś podpowiedz bo skończyły sie pomysły, i przepraszam za poprzednią wersje pisałem na komórce a ona zgaduje za mnie co chce napisać. Z gory dzieki Pozdro
  2. Witam Pojawił sie luz na lewym kielichu skrzynia DHL (kielich 130mm) Sprawdziłem przegóby i są ok. prawa póloś jest super nie ma luzu na wyjściu ze skrzyni natomiast lewa aż robi sie nie przyjemnie podczas jazdy - wali.Z tego co zobaczyłem na schemacie skrzyni to jest to ten dłoższy wałek który w jakiś sposób mocuje się do drugiej krótrzej flanszy . Czy spotkał sie ktoś z tym co tam mogło paść lub co tam wymienić dodam że na tym wałku jakoś nie widać frezów na rysónku jest chyba jakoś mocowany w koszu satelit. Proszę o jakąś podpowiedz może ktoś to przerabiał. Z góry dziekuję pozdrowienia
  3. Chciałbym sertdecznie powitać wszystkich kolegów i koleżanki klubu Audi A4 Jestem Wojtek lub jak kto woli Kiero obecnie przebywam w GB.Przygoda z motoryzacją zaczeła sie dawno temu i troche narozrabiałem przez ten czas.Kilka Audiczek przewineło sie od 90 2.0v5- przyjemna nastepnie 80-tki TDI-miłe dla portwela , oraz A6 2,6v6 to trochę wiecej niż samochód(świat robi sie kolorowy- lubie ją) Obecnie posiadam A4 B5 1.9TDI AHU.Przypadkowo znalazłem tę stronę nie wiedziałem , że powstały już powstały kluby dla danego modelu Audi - to super.Jeszcze raz chciałem wszystkich gorąco powitać i życze wszystkim dużo zabawy i przyjemności z urzytkowania tej marki. Pozdrowienia [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.