Treść opublikowana przez rslj
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czyli to co na aukcji + rezystory jakie?
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Reaguje bardzo szybko, zarówno w jedną jak i drugą stronę. ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- A ja 6 miesiecy to następny MOD udany Jak wrazenia ? Bradzo fajny patent i wszystko sam zrobiłem
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
No niestey nie było jak go sprawdzić, wracałem krajową 4 i taki ruch że asystent nie miał co robić , musze gdzieś w nocy pojechać.
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Najlepiej kupić lusterko z kamerą, nie trzeba ciągną przewodu do komfortu, tylko podpiąć Can do Gatwaya, musi być taki który ma 5Can.
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Sterownik ciężko znaleźć, szukałem 2 miesiące. Znalazłem na niemieckim ebay, już jestem po zdjęciu ochrony komponentu i nikt mnie nie aresztował
-
B8 TrOOOOp
Grzegorz co ty z ta żarówką robiłeś, nie ma takich plug&play? a ta z allegro też bezpośrednio nie podejdzie.
-
B8 TrOOOOp
A można taką żarówkę kierunku na LED wymienić?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
W jaki sposób analiza oleju pokazuje zużycie silnika?, gdzie ją można wykonać?, Jakie są róznice pomiedzy olejami w zużyciu silnika? Czy jeżeli silnik zrobi 300 kkm da sie zauważyć różnicę? bo jak nie to po co zaprzątać sobie tym głowę? Wiele pytań
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Ja robię 80% przebieg miejski, często niedogrzany silnik. Co by być dokładnym, to na 10000 km dolałem 0,7 litra oleju. Ja jeszcze nie miałem auta (beznzyna, diesel, nowe, używane) żeby nie brał symbolicznie oleju, zwłaszcza turbo. Sprężarka zimna, albo mocno obciążona, przez to że jest chłodzona i smarowana olejem musi powodować jego ubytek.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
zmieniam co 15kkm, 35 to obecny przebieg. W tym silniku jest 8,2 litra oleju. Poprzedni tdi (nówk sztuka) też spalał olej, nic w tym dziwnego.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Mam 3.0tdi i 100ml na tysiąc łyka, przebieg 35 kkm olej castrol LL taki leje serwis. Chyba nie ma silnika z turbo w którym nie ubywa oleju, chociażby przez samą sprężarke
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
raczej jak najniższa
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Blizzak w testach wypada fatalnie w Auto Moto Sport wręcz dostał rekomendację "Nie warta polecenia" czy jakoś tak.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Człowiek zdecyduje się na opony, a tu taka opinia. Czy istnieje opona idealna?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Tez mysle o Nokianach na zime?, gdzie kupowałeś? dobra cena?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Mam te Vredestainy w 245/40R18, dla mnie porażka. Opona słaba na mokrym, zwłaszcza hamowanie. Po kilku tysiącach zrobiła się niemiłosiernie głośna, wręcz buczy, i jest spory problem z jej wyważeniem, w serwisie gdzie je kupiłem robią mi to już gratis, bo średnio raz w miesiącu trzeba to zrobić. NIEPOLECAM. Jak ktoś chętny, to ja swoje sprzedaje, przebieg 15000 km.
-
B8 TrOOOOp
Dynamat ktoś próbował?, warto?
-
wymiana lamp
Właśnie takie są skutki Ochrony komponentu jak opisałeś, no i oczywiście czerwony napis SAFE na FISie
-
B8 TrOOOOp
U mnie jest AL ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- Panowie, ma ktoś w dobrej cenie, albo może pomóc w zakupie mat DYNAMAT?
-
B8 TrOOOOp
Ja szukam czarnego sufitu do sedana, cena na aukcji z kosmosu, w niemczech za 400 euro maks chodzą.
-
B8 TrOOOOp
Ramka oryginalnie w Audi jest chyba tylko w podstawowym srebrnym kolorze. Pytam, czy mozna kupic nieoryginalną czarną albo te szczotkowane aluminium, tak aby listwy ozdobne w drzwiach i ramka zegarów były te same. Etka tu nie pomoże. Czy mozna to pomalować na czarno?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, W jakich kolorach występuje ramka (8K1857186) zegarów w B8?, czy jest dostępna czarna, albo szczotkowane aluminium?
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanie do posiadaczy sedana, czy widoczne otwory macie czymś zatkane, tak jak jest np w drzwiach, gdzie jest gumowa "zatyczka". Panowie, czy nikt nie może zaglądnąć do bagażnika i mi odpisać??
-
B8 TrOOOOp
Musisz mieć klime, która obsługuje wentylacje.
-
Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
W Leonie II miałem wyłącznik poduchy, w A4 już nie ma, ISOFIX też brak. Śmieszne to. LEON 80 kzł nowy, A4 240 kzł nowa.