Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rslj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rslj

  1. Reaguje bardzo szybko, zarówno w jedną jak i drugą stronę. ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- A ja 6 miesiecy to następny MOD udany Jak wrazenia ? Bradzo fajny patent i wszystko sam zrobiłem
  2. No niestey nie było jak go sprawdzić, wracałem krajową 4 i taki ruch że asystent nie miał co robić , musze gdzieś w nocy pojechać.
  3. Najlepiej kupić lusterko z kamerą, nie trzeba ciągną przewodu do komfortu, tylko podpiąć Can do Gatwaya, musi być taki który ma 5Can.
  4. Sterownik ciężko znaleźć, szukałem 2 miesiące. Znalazłem na niemieckim ebay, już jestem po zdjęciu ochrony komponentu i nikt mnie nie aresztował
  5. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorz co ty z ta żarówką robiłeś, nie ma takich plug&play? a ta z allegro też bezpośrednio nie podejdzie.
  6. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A można taką żarówkę kierunku na LED wymienić?
  7. W jaki sposób analiza oleju pokazuje zużycie silnika?, gdzie ją można wykonać?, Jakie są róznice pomiedzy olejami w zużyciu silnika? Czy jeżeli silnik zrobi 300 kkm da sie zauważyć różnicę? bo jak nie to po co zaprzątać sobie tym głowę? Wiele pytań
  8. Ja robię 80% przebieg miejski, często niedogrzany silnik. Co by być dokładnym, to na 10000 km dolałem 0,7 litra oleju. Ja jeszcze nie miałem auta (beznzyna, diesel, nowe, używane) żeby nie brał symbolicznie oleju, zwłaszcza turbo. Sprężarka zimna, albo mocno obciążona, przez to że jest chłodzona i smarowana olejem musi powodować jego ubytek.
  9. zmieniam co 15kkm, 35 to obecny przebieg. W tym silniku jest 8,2 litra oleju. Poprzedni tdi (nówk sztuka) też spalał olej, nic w tym dziwnego.
  10. Mam 3.0tdi i 100ml na tysiąc łyka, przebieg 35 kkm olej castrol LL taki leje serwis. Chyba nie ma silnika z turbo w którym nie ubywa oleju, chociażby przez samą sprężarke
  11. Blizzak w testach wypada fatalnie w Auto Moto Sport wręcz dostał rekomendację "Nie warta polecenia" czy jakoś tak.
  12. Człowiek zdecyduje się na opony, a tu taka opinia. Czy istnieje opona idealna?
  13. Tez mysle o Nokianach na zime?, gdzie kupowałeś? dobra cena?
  14. Mam te Vredestainy w 245/40R18, dla mnie porażka. Opona słaba na mokrym, zwłaszcza hamowanie. Po kilku tysiącach zrobiła się niemiłosiernie głośna, wręcz buczy, i jest spory problem z jej wyważeniem, w serwisie gdzie je kupiłem robią mi to już gratis, bo średnio raz w miesiącu trzeba to zrobić. NIEPOLECAM. Jak ktoś chętny, to ja swoje sprzedaje, przebieg 15000 km.
  15. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dynamat ktoś próbował?, warto?
  16. rslj odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Właśnie takie są skutki Ochrony komponentu jak opisałeś, no i oczywiście czerwony napis SAFE na FISie
  17. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie jest AL ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- Panowie, ma ktoś w dobrej cenie, albo może pomóc w zakupie mat DYNAMAT?
  18. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukam czarnego sufitu do sedana, cena na aukcji z kosmosu, w niemczech za 400 euro maks chodzą.
  19. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ramka oryginalnie w Audi jest chyba tylko w podstawowym srebrnym kolorze. Pytam, czy mozna kupic nieoryginalną czarną albo te szczotkowane aluminium, tak aby listwy ozdobne w drzwiach i ramka zegarów były te same. Etka tu nie pomoże. Czy mozna to pomalować na czarno?
  20. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, W jakich kolorach występuje ramka (8K1857186) zegarów w B8?, czy jest dostępna czarna, albo szczotkowane aluminium?
  21. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanie do posiadaczy sedana, czy widoczne otwory macie czymś zatkane, tak jak jest np w drzwiach, gdzie jest gumowa "zatyczka". Panowie, czy nikt nie może zaglądnąć do bagażnika i mi odpisać??
  22. rslj odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz mieć klime, która obsługuje wentylacje.
  23. W Leonie II miałem wyłącznik poduchy, w A4 już nie ma, ISOFIX też brak. Śmieszne to. LEON 80 kzł nowy, A4 240 kzł nowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.