-
[ALL B6] RNS-E gdzie kupić i zamontować W-wa??
OK To wiem już gdzie zamontować. A wiecie może gdzie najlepiej kupić??
-
[ALL B6] RNS-E gdzie kupić i zamontować W-wa??
Witam chciał bym kupić RNS-E do swojego Audi A4 Avant 2003r. Czy znacie kogoś w Wawie zajmującego się tym tematem?? Jakie to są orientacyjne koszta?? Czy wystarczy kupić np coś takiego http://allegro.pl/rns-e-nawigacja-audi-montaz-dojazd-caly-kraj-wa-wa-i1569837717.html zamontować i już wszystko będzie działało?? Jakie są możliwości rozbudowy czegoś takiego?? Pytam bo zielony jestem w tym temacie
-
[ALL B6] 17" kto zna nr katalogowy do tych fel??
Masakra z tymi dekielkami!!! Na allegro jest kilka aukcji w treści, których sprzedawcy podają nr katalogowy 4BO 601 170 7ZJ, ale jak by tego było mało w treści każdej z aukcji podawane są inne rozmiary w mm Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tych felg. Dopytuję bo mam już je na swojej A4 Jak widzicie na tych felach opony 215/45/17??? Pytam bo mam do kupienia 2szt. Continental sport contact 3 w rewelacyjnej cenia 250zł/szt. (NOWE!!!)
-
[ALL B6] 17" kto zna nr katalogowy do tych fel??
Witam czy ktoś z forumowiczów zna nr katalogowy dekielków do tych felg?? Jaką powinny mieś średnicę, żeby pasowały?? http://allegro.pl/show_item.php?item=1184762386 Dzięki Pzdr
-
[ALL B5] Felgi 17' J8 do Audi A4 z 2003r.
Witam czy np. takie felgi od A8 http://allegro.pl/item1175941315_audi_a8_a6_a4_alu_felgi_17.html będą pasowały do mojego Audi A4 Avant z 2003r. Jakie opony będą idealne do takich kół?? Da się na tym jeździć?? Pytam bo nie chciał bym kupić czegoś co mi się nie przyda Pozdrawiam
-
Czy te felgi będą pasowały A4 B5 Avant?
Wiem, wiem fajerwerków nie ma, ale są oryginalne, klasyczne, w dobrej cenie i jak jest z nimi wszystko ok to myśle, że warto. Spytam jeszcze jakie opony na te fele można odziać?? Mam Continentale Sport Contact 3 215/45/17 w bardzo dobrej cenie do kupienia. Nadadzą się??
-
Czy te felgi będą pasowały A4 B5 Avant?
Podepnę się do tematu Czy te felgi od Audi A8 będą pasowały do Audi A4 2003r.?? Rozstaw śrub jest OK, ale czy poza tym jeszcze trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę?? http://allegro.pl/item1165439785_oryginalne_audi_okazja_opony_gratis.html Proszę o pilną odp. bo jutro jadę po nie i szkoda było by jechać na darmo Dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!! Mam na imię Darek. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1,8T 190KM 2003r. Mam nadzieję, że na forum dowiem się sporo ciekawych rzeczy. Do zobaczenia na zlotach
kisiell
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta