kristofer741

Reputacja

O kristofer741

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. kristofer741

Dizeki Panowie za info.Duzo czytalem na temat problematyki takich zdazen.myslalem, ze trzeba cos zrobic na fisie i bedzie ok.rozbierac boczek to duzo pracy,ale coz jak trzeba to trzeba.Pozdrawiam
    2. Witam.Nie moge otworzyc drzwi przednich klamka z zewnatrz od strony pasarzera,tylko od wewnatrz.zamykam pilotem jest ok.po otwarciu pilotem sa zblokowane.PROSZE O PORADE http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/#entry3905003 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297014-uszkodzone-zamki-w-tylnych-drzwiach/#entry4238250
    3. kristofer741

Zalalem zbiornik na shell v power dissel i zmienilem na nowy filtr paliwa. musze powiedziec, ze na tym paliwku ma lepszego kopa.Bardzo sie ciesze ,ze to nie bylo nic powaznego.A na tym starym filtrze przejechalem tylko ok.7 tys.musialo byc kiepskie paliwo,lub dostal wody prawdopodobnie.Pozdrawiam
    4. kristofer741

mam dobra wiadomosc moja furmanka przestala jak narazie szarpac.wlalem do polowy zbiornika srodek przeczyszczajacy,pojezdzlem dwa dni i dzisiaj z rana lekko jego bralo ,a potem przeszlo i ladnie teraz ciagnie.mam madziej ze to paliwo.co o tym sadzicie?
    5. kristofer741

filtr zmienialem latem.jezeli chodzi o wciskanie pedalu podczas jazdy to robie to sporadycznie podczas wypszedzania i teraz gdy odczulem poszarpywanie . muslalem,ze troszke mu myszy wygonie po tych sniegach .na biegu jalowym zrobilem przegazowke gdy silnik byl rozgrzany i zrobilem to 2 razy. A gdzie jest usadowiony zaworek N75?
    6. kristofer741

zaczne od srodka do wtryskow i zmiany filtra paliwa.jak pomoze to napisze[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 10:38_________________________________________________zalalem srodek czyszczacy shell i jakby bylo troszke lepiej. mam polowe zbiornika paliwa. chcialbym jego wyjezdzic i zalac jakies dobre paliwo np.verve. powiedzcie mi czy jezeli po zalaniu nowego zbiornika bedzie poprawa to musze zmieniac filtr paliwa?jezeli chodzi o zmiane to zalac jego paliwem,czy samoistnie sie odpowietrzy?prosze o porade
    7. kristofer741

dzięki. a czy paliwo może być przyczyną? Czy wlać środek do czyszczenia wtrysków?
    8. Jestem nowicjuszem i potrzebuje porady w sprawie szarpania silnika podczas gwałtownego przyspieszania samochodem. Wciskajac delikatnie gaz nie odczuwam szarpania tylko jak wciskam gaz do dechy. Jeszcze jedno - Kiedy wciskam gaz do dechy na biegu jałowym silnik nie chodzi równomiernie tylko przerywa, czy to ma tak być, czy jest to związane z odcięciem silnika z powodu dużego obciążenia?
    9. Witam. u mnie dzeje sie podobnie jak u kolegi,wciskajac pedal gazu do konca podczas jazdy przerywa.na biegu jalowym wciskajac do dechy silnik przerywa,Czy to jest odciecie wysokich obrotow aby nie uszkodzic silnika? prosze p porade.
    10. kristofer741

Dziekuje Panowie za informacje.Sprobuje sie za to zabrac.Pozdrawiam
    11. kristofer741

Rozumie ze musze sciagnać lewy boczek?
    12. kristofer741

Z gory dzikuje.poszukam na allegro i zakupie.pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 21:27_________________________________________________Powiedzcie Klubowicze orginalnie gdzie jest montowany modul haka w ktorym miejscu?[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 17:14_________________________________________________Zakupilem orginalny modul haka do mojej furmanki i potrzebuje instrukcje montazu wiazki elektrycznej.Prosze o pomoc.
    13. kristofer741

Dzieki za informacje.napewno jestes pewny ze modul 8EO907383 D bedzie pasowal do haka w/w?I co jest jeszcze potrzebne do montazu?
    14. Witam Panowie kupiłem hak do mojego Avanta o nr 8E0 800 491D i potrzebuje do tego odpowiedniego modułu . Jaki to ma byc ??? i gdzie ewentualnie moge dostac taki moduł....czym kierować się ewentualnie szukając na allegro ???? Pozdrawiam
    15. mam autko - audi A4 B7 avant