Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciechol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ciechol

  1. Ciechol odpowiedział(a) na jurciecho temat w 1.9TDI
    Był to przepływomierz. Po jego wymianie autko dostało takiego wigoru, że po wciśnięciu pedału gazu fotel ucieka z pod siedzenia. Dziękuje wszystkim za okazana pomoc. Szczególne podziękowania kieruje do kolegi który używa nicka Sztomel. Jego rady i sugestie co do przyczyny usterki okazały się niezwykle trafne.
  2. Ciechol odpowiedział(a) na jurciecho temat w 1.9TDI
    Cóż się okazało: 1.Sprawdziłem bezpieczniki ale żadnego przepalonego nie znalazłem. 2. Sprawdziłem jeszcze raz napięcia w kostce od przepływomierza i tym razem o dziwo były. 3.Wykonałem jazdę próbną - niestety autko nadal mułowate 4.Ponownie sprawdziłem napięcia w kostce od przpływki - tym razem również były 5.Sprawdziłem autko Vagiem i wywala taki błąd którego nie daje się usunąć 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) 31-00 - Open or Short to Ground 6 Sprawdziłem ze logu 003 gdzie MAF actual pokazuje nadal stale wartość zastępczą 550 mg/skok Postanowiłem w najbliższym czasie wymienić przepływomierz. Czy słusznie? Za wszelkie sugestie dziękuję
  3. Ciechol odpowiedział(a) na jurciecho temat w 1.9TDI
    Okazało się że faktycznie problem jest natury czysto elektrycznej - we wtyczce niema napięcia. Jak wyszukać przyczynę ? Z góry dziękuje za pomoc
  4. Ciechol odpowiedział(a) na jurciecho temat w 1.9TDI
    Witam Audi a4 silnik afn. mam taki sam problem odpalam silnik brak mocy gaz do oporu autko nie idzie. wciskam sprzęgło i zwiększam obroty do 2200 obr/min puszczam sprzęgło autko idzie normalnie czy prawie normalnie. Wyłączam silnik potem odpalam i znowu ten sam problem. Tak wiec audi dostaje "kopa" po przekroczeniu 2200 obr/min Po diagnostyce Vagiem wywala taki błąd: 00553 - Mass Air Flow Sensor (G70) 27-00 - Implausible Signal logi dynamiczne 003 i 011 wyglądają następująco: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5efaa341c7f7f766.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ada2ce8b3d2aa65.html Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
  5. Ciesze się, że mogę dołączyć do tak ekskluzywnego forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.