-
[ALL B6] Problem z oświetleniem wnętrza
W którym miejscu jest ten moduł? jak on wygląda? jak się do niego dostać? muszę to sprawdzić
-
[ALL B6] Problem z oświetleniem wnętrza
Pewność mam bo wszystkie przepatrzyłem. Autko kiedyś miało bok robiony ale to jeszcze u zachodnich sąsiadów, ja go mam od 2 lat. Nagle przestało działać. A najlepsze jest to że lampki czerwona i biała drzwi oraz podświetlenie nóg działają ale tylko przód bo tył już nie
-
[B5 AKN] Kontorlka świec i dziwny komunikat na fis
U mnie tęż mrugała kontrolka świec żarowych, po podłączeniu vag-a, wynik czujnik stopu do wymiany koszt około 60zł
-
[ALL B6] Problem z oświetleniem wnętrza
Witam wszystkich :> Mam problem z oświetleniem wnętrza, żadna lampka nie reaguje po otwarciu drzwi, tylnej klapy, a nawet jak ręcznie chce włączyć (nawet te małe do czytania). Czujniki wskazują na prawidłowe działanie, na komputerze wskazują otwarcie drzwi. Bezpieczniki też wszystkie sprawdziłem i ok. Pomóżcie
-
Wymiana czujnika światła stopu
Witam miałem ten sam problem świeciły mi się światła stopu w czasie jazdy i po załączeniu zapłonu. Na dodatek nie działał tempomat a od czasu do czasu mrugała kontrolka świec żarowych. Diagnoza była prosta czujnik stopu. Wymiana była łatwa. cena też 40zł. Tylko mam problem z tempomatem nadal nie działa, mimo skasowaniu błędów. poradźcie co może być
- [B6 AVF] Bagażnik
-
[B6 AVF] Bagażnik
Proszę o numer kratek odpowietrzających bagażnik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
monter
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta