Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maja125

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Wszystkich. Mam pewnie problem z moim Audikiem. A mianowicie z jego odpalaniem. Audi a4 b6 1.9 130 km. Jeśli przekrece kluczyk bez czekania aż zgasna kontrolki auto pali odrazu...jeśli czekam aż kontrolki zgasna autko kreci 3...4 sekundy i odpala... błędów zero, przelozylem pompe vakum z innego auta, czujnik temperatury płynu chlodzacego, czujnik położenia walka rozrzadu...bez zmian. Sprawdziłem kąt wtrysku...rozrząd. Czytałem że przelacznik swiatel może robić problem. Zmieniłem...bez zmian. Ma ktoś może jakiś pomysł???
  2. wszystko ok. tylko że jak zaciągne autko do elektryka to po podłączeniu komputera trzeba wyjść z trybu awaryjnego. po ostatnim "awaryjnym" pokazało błąd przepływomierza... chociaż przepływomierz był wymieniony zaraz po sprowadzeniu autka..., to też nie katalizator...sprawdzony..., I co dalej??? ;(
  3. cześć . mam problem z audi a4 1.9 tdi 130 koników. autko sprowadzone było z niemiec. problem polega na tym ze autko bez "żadnej' znanej mi dotąd przyczyny przełącza się w tryb awaryjny. samochód po takim przełączeniu podłączany był pod komp i za każdym zarem wyskakuje inny błąd: a to imobilaizer, a to błąd klimy, a najczęściej nie pokazuje błędów i poprostu się przełącza. Z moich obeserwacji...dzieje się to wtedy gdy pojeżdżę jakiś czas samochodem, na dworze jest upał, samochód gaśnie mi po postoju na skrzyżowaniu i już jest w trybie awaryjnym, albo po dłuższej jezdzie, zatrzymaniu się, wyłączeniu silnika i za chwilę kontynuowaniu jazdy... Proszę o jakieś sugestie...mechanicy rozkładają ręce... Może ktoś miał coś podobnego...
  4. Tydzień temu kupiłem audi a4 2002, na razie będę miał więcej pytań niż odpowiedzi. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.