-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mistrz
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj w nocy pod KFC koło ronda ofiar katynia , b.ładna czarna B7
-
[B6 AVB] Program 143,7 Km & 321,1 Nm , wykres i c.d. modów
warte to coś ?? http://allegro.pl/item1185831140_turbina_hybryda_golf_seat_1_9tdi_garrett_gt18na22.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
we wtorek spot aktualny?
-
[B6 AVB] Program 143,7 Km & 321,1 Nm , wykres i c.d. modów
co do skrzyni sa jakies problemy z doborem ? duzo przeróbek ? jaki koszt +/- ? moglby mi ktos et podac do amorków s-line ?
-
[B6 AVB] Program 143,7 Km & 321,1 Nm , wykres i c.d. modów
Na hamulce juz mam pomysl, bo faktycznie fabryczne są masakra- od 3.0tdi pasują plug&play prawda?. zawias jaki polecisz ? bo jest tego mnóstwo.
-
[B6 AVB] Program 143,7 Km & 321,1 Nm , wykres i c.d. modów
seria nie mierzona była
-
[B6 AVB] Program 143,7 Km & 321,1 Nm , wykres i c.d. modów
A4 B6 2003r. 186tyś przebiegu. Silnik 1.9Tdi AVB 101Km Wykres: 143,7 Km & 321,1 Nm Program wykonała firma CompSport w Krakowie. Jeździ o niebo lepiej niż seria , ale ciągle mało W planach mam dalsze mody(turbo,ic,wtryski) i chciałem tutaj prosić bardziej doswiadczonych kolegów o szczególy i porady od czego zacząc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokladnie jezeli chodzi o presidenta to tez to przerabiałem w innych samochodach i było PLUG&PLAY :> Przy okazji mowie DZIEŃ DOBRY na regionalnym mysle ze w miare mozliwosci bede sie pojawial na spotach.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadam A4 b6 AWX'a w sedanie. Pozdrawiam
offsiq
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta