Falconetti

O Falconetti

Osiągnięcia Falconetti

Reputacja

1. OK, jutro odstawiam auto do mechanika. Dziś tylko wyświetlił błędy i faktycznie pojawia się ciśnienie doładowania. [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 18:33_________________________________________________Witam, Dzięki wszystkim za pomoc i informacje. W moim przypadku uszkodzony był wężyk podciśnienia. Po zmianie, auto chodzi jak burza i żaden check się nie świeci! Jeszcze raz dzięki i życzę wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!
  2. Dzięki za sugestie, jutro jadę do mechanika. Dziś mi się dodatkowo check zaświecił, mam już dosyć tej kontrolki!!!
  3. Dzięki Ci bardzo za podpowiedź!!!! Jak tylko to zrobię, napiszę co i jak. Jeszcze raz wesołych świąt :>
  4. Dzięki za info, ale jakbyś mógł mi wyjaśnić co to jest n75?, gdzie tego szukać, albo chociaż co powiedzieć mechanikowi??? sorki, ale jestem dnem mechanicznym
  5. Witam wszystkich klubowiczów. Przede wszystkim życzę Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku no i zadowolenia z waszych furrrrr. Chciałem się poradzić w jednej sprawie. Mam audiczkę 1.8 T z 2003 roku. Wymieniłem w niej turbinę, bo poprzedni właściciel starą zabił i to nie jest przenośnia. Zostało w niej zniszczone wszystko co zniszczyć się dało, dlatego auto jeździło jak cinquecento 700 ;( Po założeniu nowej turbiny zmiana oblicza auta o 180 stopni. KILLER!!!! to mało powiedziane. Jednak po pewnym czasie zauważyłem, że turbina dziwnie działa. Do ok 3000 auto idzie, a potem jakby mniej. W między czasie wymieniłem też katalizator bo również nie nadawał się do dalszej eksploatacji - ciągle świecił się check. Po wymianie check nie świeci, ale nadal mam wrażenie, ze auto powyżej tych 3000 idzie średnio. Mechanik powiedział, że na kompie wystąpił błąd ze sterowaniem doładowania. Proszę, jeśli ktoś miał podobne problemy niech da mi znać, co to może być. Wiązałem to z uszkodzonym katalizatorem, ale po wymianie wcale nie jest lepiej. Nie ma już bestii jest średniak. Ewentualnie jeśli znacie jakiegoś dobrego mechanika z terenu śląska to proszę o cynk. Ale nie gościa z dębowej w Katowicach. Ja i moi znajomi jesteśmy nim mocno rozczarowani. Pozdrawiam.
  6. Witam, Oglądając ten temat na forum trafiłem na same dobre opinie o warsztacie z Katowic ELECTRONICS CAR AUDIO. Przyłączam się do tych opinii!!!! Gość zna się na rzeczy, audiczki ma w jednym palcu. Jest dokładny no i ma zniżki dla klubowiczów. :> Polecam i pozdrawiam!!!!
  7. Witam, Zakupiłem wczoraj AUDI A4 1,8T z 2003 r. Auto posiada nawigację satelitarną, ale całość jest w języku niemieckim i z niemieckimi mapami. Czy znacie może kogoś z woj, śląskiego, kto mógłby mi oczywiście odpłatnie wgrać mapy Polski i polski język do tego sprzętu. Ewentualnie jakieś wskazówki czy da się to zrobić samemu. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Tomek
  8. Witam, Od wczoraj jestem na razie szczęśliwym posiadaczem AUDI A4 B6 1,8 T S-LINE. Czarna perełka. :>