Treść opublikowana przez Mativo
-
Spoty Katowice i okolice
Witam chlopaki Jest sprawa kupiłem czujnik temp. do swojego 1,8T ale nie bylo w "zestawie" uszczelki :/ czy da rade skorzystać z tej starej ? czy ona bedzie zniszczona jak wyciagne czujnik ???? pozdrowka
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Jest dość ważna sprawa ... poszukuje kogoś kto ma u siebie silniczek 1,8T i mógłby pomóc... mianowicie mam rzeźbe z czujnikiem temp. cieczy (tym za silnikiem, od strony grodzi) tam nie mam kostki i 4 kabelki są bezpośrednio wpiete do pinów od czujnika... dlatego potrzebowalbym foto czyjejś kostki żeby wiedzieć dokładnie gdzie ma być jaki pin! Bardzo Was prosze o pomoc...
-
Spoty Katowice i okolice
---------- Post added at 10:20 ---------- Previous post was at 10:19 ---------- Pytanko ma ktoś z Was chłopaki 1,8T AEB ? ważna sprawa jest potrzebuje zeby ktos mi sprawdził pewną rzecz...
-
Spoty Katowice i okolice
Do roboty reszcie miłego dnia życzę
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Dziewczyna czy wizyta ... truskawkowe dni... a ja indianin nie jestem- Spoty Katowice i okolice
Bry na wieczór... Robota odbębniona wizyta u dziewczyny zaliczona... można zasięgnąć do lodówencji- Spoty Katowice i okolice
:hi:Bry... do roboty czas sie brać znowu- Spoty Katowice i okolice
Pytałem sie go dzisiaj jak odbierałem auto... mowi ze moge myć spokojnie już bez problemu takze jak cos bedzie na niego w sumie on tez go jakims tam kercherem przepłukał wcześniej jest ok... nic sie nie dzieje, uspokój stressss- Spoty Katowice i okolice
Nie mam pojęcia ... Wiem że wczoraj jeszcze kładł klar chyba na lewy bok a czemu pytasz ?? http://kwejk.pl/obrazek/1024464 Miał koleś szczęście szkoda tylko takiej OOOO- Spoty Katowice i okolice
Ma ktoś klucz do Concerta ? Bo za nic nie moge tego niczym podwazyc... jedna strona puszcza ale druga albo uszkodzona albo coś jest nie teges... (ja nie mam orginalnych kluczy tylko blaszkami to robiłem ) a potrzebuje wyciagnac radio zeby pociagnac kable pod tył i wzmacniacz wrrr...- Spoty Katowice i okolice
U mnie też nie jest idealnie... zresztą kiedyś zobaczysz o czym mówie jak sie spotkamy na spocie kiedy skonczył Ci malować? Dzisiaj kończył polerke:kox: pytalem czy juz moge normalnie myć mówi że spokojnie... a malował je 2 tygodnie !!!! narazie jestem zadowolony... chociaż bez alu to i tak nie jest to no i tak czy siak duzo do poprawy!!!- Spoty Katowice i okolice
U mnie też nie jest idealnie... zresztą kiedyś zobaczysz o czym mówie jak sie spotkamy na spocie- Spoty Katowice i okolice
ja tylko spłukałem karcherem po polerce narazie żal mi dotykać lakieru jakakolwiek szczotka czy gąbką- Spoty Katowice i okolice
Auto odebrane Wjechałem na myjnie oświetloną i wygląda gut tylko z jednym sie nie dogadaliśmy z lakiernikiem co do progów... jeszcze bedzie mi je musiał prysnąć kiedyś... ale tak to za***iście Alu przygotowane do wsadzenia jutro po robocie zarzuce no to można wkońcu Psyttt...- Spoty Katowice i okolice
Bry Wczoraj już padłem... wybaczcie, że sie nie pożegnałem- Spoty Katowice i okolice
Powrót do tematu- Spoty Katowice i okolice
hahaha... o Eva... właśnie pojechała ode mnie do domu...- Spoty Katowice i okolice
Wczoraj wytrabilem 2 Heńki... i jakoś ten Pilsner mi lepiej podchodzi Ja mam dziwny gust wogóle... Lubie Desperadosy, Redd'sy, Strongiem nie pogardze Jezdze Audi A4 czerwoną spotykam sie z pol arabka... tak jak to powiedziałeś o gustach sie nie dyskutuje... albo są gusta i guściki ---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:29 ---------- Każde piwo zimne jest dobre :drinks:tym bardziej jak jesteś wykamany...- Spoty Katowice i okolice
Psyt... wróciłem od dziewczyny ... można sobie wrazić Pilsnera Urquella mniam- Spoty Katowice i okolice
Auto prawdopodobnie dopiero jutro do odbioru ocipieje...- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
bry ludziom pracy ja "już" po kłade się spać... 3 godzinki czujnego snu i trzeba korzystać z weekendu Modlcie sie zebym dzisiaj pojechał odebrać samochód !!!- Spoty Katowice i okolice
Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100% Noi kurw..... chu(j)........ teraz mi zadzwonił że dopiero teraz dostał tą prowadnice i już dzisiaj się nie będzie za to brał i auto będzie na jutro 3 dni już auto trzyma !! Nie przejmuj sie ja już auta nie mam prawie 2 miesiące ... i też miało być na dzisiaj a lakiernik nie odbiera telefonu... wrrr... ---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 16:48 ---------- No nic... czas sie zbierać do pracy Reszcie przyjemnego wieczoru życzę - Spoty Katowice i okolice