Treść opublikowana przez kusiek
-
Chip tuning Audi A8 3.0TDI
znasz tą firmę bardzo dobrze? robiłeś coś kiedyś u nich ?
-
Chip tuning Audi A8 3.0TDI
Witam wszystkim, Chciałbym zrobić chip audi a8L z 2014r 3.0 TDI , myślałem o firme MTM ale niestety nie chwalą pl oddziałów i dlatego też nie zdecyduje się na nich. Proszę o pomoc gdzie najlepiej wykonać takiego samochodu chip ?
-
BMW 420xd M pakiet
Xdrive dlatego ,że mieszkam na trójkącie bermudzkim czyli podczas zimy jest przekichane bez xdrive mimo tego też zawsze marzyłem o takim napędzie Jestem mega zadowolony z samochodu i pierwszy raz mam takie odczucie ,że to jest to
-
BMW 420xd M pakiet
tak już po montażu jestem mega zadowolony robi wrażenie zmiana i ogólnie samochód niczego sobie pod względem przyspieszenia i dynamiki jak na 2 litry w dieslu xdrive jest ok:) na światłach czy na autostradzie nie jeden przystawiający się samochód mógłby nie uwierzyć ,że to 2.0d.
-
BMW 420xd M pakiet
nie zrobiłem hamowni przed podniesieniem mocy ze względu na brak czasu... teraz też nie mam czasu gdzieś podjechać aby sprawdzić ile KM w rzeczywistości jest..
-
BMW 420xd M pakiet
liczę netto bo jestem vatowcem ) Orientowałem się i jak na razie nikt w pl nie tyka się chipa normalnego czyli wirusowania -programowania mojego silnika. Tak czy tak nie oddałbym na program samochodu czy box ryzykując gwarancją ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- takie części wymieniają przy power kit performance
-
BMW 420xd M pakiet
No nie wiem czy tak wiele chcą za taki power kit... ja ich utargowałem na 3900 netto. U dobrego tunera chip kosztuje ok.2500zł... po za tym taki silnik jak ja mam to tylko power box co jest bezsensem... Hartge box do mojego bmw 6300zł ;]
-
BMW 420xd M pakiet
akurat tutaj liczę na więcej koni z powodu takiego ,że mam wydech zamontowany firmy mgmotorsport i na pewno to pomoże z 5 koni z tym się zgodzę zrobiłem to dlatego aby własnie gwarancji nie stracić
-
BMW 420xd M pakiet
No właśnie nie wiem i pytałem o hamownie dobrą w krk... W serwisie niestety nie przeprowadzaja takich rzeczy samochod ma od 205km gdzies max do 220 km i i nm 420-450. Ale bez hamowni nie dowiem się
-
BMW 420xd M pakiet
Tu nie ma co robić foty... Przecież to podniesienie mocy wymiana interculera ,modułu silnika, wiatrak , układ chłodniczy i program co najlepsze wszystko od prducenta bmw bez utraty gwarancji:))))) coraz bardziej mi się podoba bmw
-
BMW 420xd M pakiet
Trapezy niestety nie zmieściły się dlatego też zdecydowałem się na wydech z jednej strony ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 15:20 ---------- Kolejny modzik to m performance power kit w serwisie bmw dobrzański koledzy gdzie najlepiej jechać w krakowie na hamownie aby zmierzyć serie ?:>
-
BMW 420xd M pakiet
Na żywo wygląda to super
-
BMW 420xd M pakiet
Ryzyk fizyk efekt fajny ---------- Post dopisany 10-04-2014 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 18:05 ---------- Jednak zdecydowałem się na wydech jednostronny podwójny fotka podczas montażu Co sądzicie o tym ? Mi się podoba
-
BMW 420xd M pakiet
Pierwszy mod - delikatnie ściemnione szyby. Następny mod wydechy firmy mgmotorsport
-
BMW 420xd M pakiet
tej funkcji akurat nie mam ale jakbym miał na pewno nie bałbym się korzystać z niej
-
BMW 420xd M pakiet
tutaj jest fajnie bo joystick do menu ma funkcje sterowania dotykowo super opcja w nawigacji palcem rysujesz literki
-
BMW 420xd M pakiet
Fakt to oryginalny dyfuzor. Do 4 ciężko o jakikolwiek dyfuzor jedynie wyciąć pod wydechy. Takie trapezy nie głupi pomysł...
-
BMW 420xd M pakiet
No tak tylko ,że ta f10 ma wycinane pod te wydechy... Czyli można coś takiego zapodać oni mieli mi wycinać w zderzaku na wydech podwójny także dadzą rade?
-
BMW 420xd M pakiet
A co powiecie jakbym zrobił takie wydechy? Z dwóch stron trapezy??
-
BMW 420xd M pakiet
właśnie co do awaryjności mój znajomy ma f10 z 2012 też brał od brokera i rozleciała mu się skrzynia i misa olejowa.... prawdopodobnie od auto/stop oczywiście na gwarancji zrobili ale koszt takiej naprawy to 45 tyś jeśli trzeba byłoby to zrobić bez gwary... o_0
-
BMW 420xd M pakiet
u brokera jest co najmniej 20 tysięcy różnicy między salonem a broker.
-
BMW 420xd M pakiet
na żywo bmw 4 prezentuje się jeszcze lepiej w mojej ocenie:) przed zamówieniem miałem na testach 428i sprawowała się mega
-
BMW 420xd M pakiet
jak się nie doczeka jak się doczeka ) BMW serii 4 Gran Coupé : Strona główna Co do cen w salonach nie chcę tutaj wymieniać salonów bo pewnie dużo osób tutaj ma znajomych w tych salonach dobrzański czy m cars jeśli chodzi o sam Kraków ale najlepszą cenę dali u dobrzańskiego tak czy tak to już przeszłość dobry znajomy broker jednak to był najlepszy wybór i najkorzystniejszy
-
BMW 420xd M pakiet
Co do coupe...ceny samochodów coupe faktycznie są bardzo wysokie. Jakbym chciał u brokera zamówić 430xd to dopłaty miałbym ok.50 tyś a to już bardzo dużo... Jednak nie jest tajemnicą ile za ten samochód dałem 196tys w salonie dla porównania z takim wyposażeniem najniższa oferta jaką dostałem to 240 tys.
-
BMW 420xd M pakiet
zależało mi na innym wyposażeniu niż na nawigacji dlatego też może taki wybór co też może nie do końca byłem tego świadomy różnic Tak czy tak jestem zadowolony Wrzucam foty a5 ,którą pomykałem... w środku teraz jak na to patrzę trochę toporne siedzenia w porównaniu do bmw i miejsca strasznie mało jak wyżej wspomnieliśmy o tym.. szok:o a5 2.0 TDI 177 i skrzynia multironic w porównaniu do bmw porażka a nie skrzynia!!!