Treść opublikowana przez kusiek
-
[ALL] Chip a v-tech
jaką firmę polecacie w krakowie do chipa ?
-
[ALL] Chip a v-tech
chip juz zrobiony na redbox jak na razie chodzi wszystko fajnie ładnie a mam takie pytanie chciałbym teraz właśnie swoją a4 b8 2.0TDI w automacie 143konie zawirusować jaką firmę polecacie ? wielu jest tutaj sprzeczności nad tymi firmami ,która najlepiej wybrać i ten plus jest ,że już swojej a4 nie mam na gwarancji i tutaj problemu nie ma
-
Dobrzy chiptunerzy
czytałem pare stron ale nie doszedłem do niczego konkretnego...
-
Dobrzy chiptunerzy
kogo polecacie do chipa w krakowie ?
-
[ALL] Chip a v-tech
dlaczego odradzacie v-tech? jakieś niemiłe doświadczenia ? hm
-
[ALL] Chip a v-tech
w sumie już umówiłem się na chipa do v-techa w krakowie i myślę ,że ustalę z nimi aby mieć takie zabezpieczenie w razie jakiejś awarii ,że przeprogramują na seryjke i bedzie cacy wiadomo ,że korekta może kosztować ale lepiej mieć głowę spokojną
-
[ALL] Chip a v-tech
co myślicie gdybym zrobił coś takiego i umówił się z nimi ,że gdy się coś stanie to wtedy mi wrzucą program seryjny przed serwisem w razie problemu
-
[ALL] Chip a v-tech
czyli definitywnie lepiej nie chipować przez zwykły program? a co myślicie na temat box power ??
-
[ALL] Chip a v-tech
właśnie oni myślą o normalnym programie i gwarantują ,że nie wykryją ... ale ta a6 nie jest moja dlatego tutaj pisze bo większości macie pojęcie o tych sprawach:)
-
[ALL] Chip a v-tech
chciałbym podkręcić moc w samochodzie a6 2.0TDI 170KM z 2010r. i mianowicie mam takie pytanie czy tak jak zapewniają w v-techu ,że nie wykryją tego na serwisie chipu elektrycznego?? jak wiadomo chodzi tutaj o gwarancje aby nie poleciała... ma ktoś może doświadczenie z tego typu problemem ?
-
[B8] nawigacja francuska
Witam. ponad miesiąc temu sprowadziłem audi a4 b8 z francji full opcji navi itp itd. Chciałem zapytać czy może wiecie gdzie przeprogramują mi nawigacje i całe oprogramowanie na ang(okolice krakowa) ? słyszałem ,że też jest możliwość na przeprogramowanie na nasz ojczysty język tylko ,że nie sprawuje się ta zmiana proszę o pomoc
-
Prawo jazdy a pk karne
znalazłem takie coś http://www.mord.krakow.pl/kurs/2/Punkty-karne nie pokrywa się to z waszymi teoriami na temat pk karnych czyli to nie jest tak ,że pójdziesz do ośrodka zapłacisz i umówisz sie i good tylko trzeba jakieś jeszcze wnioski składać i biegać po komisariatach...jest ktoś może kto był na takim kursie i wie jak to wygląda ?
-
Prawo jazdy a pk karne
wyjdę jeszcze po za temat miał może ktoś styczność z kursami zmniejszającymi pk? na czym to polega gdzie się to załatwia ?
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
masz racje młody kierowca nie zawsze ma w głowie za dobrze;) sam mam 19lat niespełna 20 i wiem jak to jest z tymi przygodami na drodze i ciężką nogą taka jest prawda ,że kogo będzie miało nieszczęście spotkać to spotka czy będzie jeździł wolno czy szybko
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
pierwszy samochodzik audi a4 1.9 TDI 07r. teraz audi a4 2.0 TDI 08r.
-
Nasza Klasa - profil klubu
Tomasz Kuś
-
Prawo jazdy a pk karne
Witam. mam takie pytanie czy wiecie może czy będą jakieś problemy robieniu kolejnej kategorii C+E jeśli mam na koncie 10pk karnych. hmm?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch audi a4 b7 z 2007r. 1.9 TDI na sprzedaż i audi a4 b8 2008r. 2.0TDI ,która obecnie pomykam. Pozdrawiam.