Treść opublikowana przez kusiek
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
witam jest ktoś chętny do chipa grupowego w krakowie firmie compsport ?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
zapodaj te zdjęcia tutaj
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
mam coś takiego na oku... http://cgi.ebay.com/ebaymotors/PAINTED-AUDI-A4-B8-09up-TRUNK-BOOT-SPOILER-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230bc4fb84QQitemZ150521314180QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories co o tym sądzicie ?
-
[ALL] Olkusz i okolice
gdzie kiedy jakiś zlocik ok. olk ;>?
-
[ALL B8] Chip a 4 b8 multitronic
Witam czytałem dużo na temat chipu czy multi na forum i zdania są bardzo podzielone co do chipu ze skrzynią multi.... co myślicie o compsport w krk aby oni się wzięli za to ?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
znalazłem już 3 częściowy. Ja kupiłem oryginalna lotke i cały czas waham sie czy ją załozyć. Imho moim zdaniem wygląda ona średnio. W aucie musi być na prawde mocno pogrzebane aby to dobrze wyglądało. Niski zawias, tylny zderzak albo s4 albo custom i do tego min 19 cali koło. Do zwykłego s-line wygląda kiepsko. Jak zrobi sie cieplej to jak bede miał chwile to zrobie foty to sobie zobaczysz. jakbyś mógł zrób zdjęcia bo chce kupić...zależy mi na tym... co byście doradzali aby zmienić w tym samochodzie jeszcze ?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
cenny są naprawdę ok:) chciałbym jeszcze lotkę założyć ale nigdzie nie mogę dorwać do b8:( słyszałem o zagranicznych stronach i sklepach internetowych podobno tam są takie bajery:) w serwisie powiedzieli mi za lotkę 1500zł a gdzie jeszcze lakier i montaż...
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
nie wiem właśnie... nawet nie wiedziałem ,że ulter też jest w częstochowie... a do częstochowy mam bliżej niż do bystrej mam 130km....
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
umów sie telefonicznie do nich mniej więcej powiedz co chcesz zrobić jak powiesz ,że jesteś z daleka czy też ,że chcesz zamknąć temat w jednym dniu przyjechać i w tym samym dniu wyjechać gotowym samochodzikiem:) to sprężą się i zrobią ja tam już 2 samochodzik robię i jestem zadowolony oto zdjęcie wcześniejszej mojej b7 za te wydechy wzięli wtedy to bylo grubo ponad rok 700zł
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
firma ulter jest bardzo w porządku ja zawiozłem na 8 rano a skończyli po 15:) ja dałem 900zł bez jakich kolwiek tam bajerów typu sportowe tłumiki czy coś tylko głownie nowe końcówki
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
jakoś przeboleje... i może następny samochód z jakimś 3.0TDI:)
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
właśnie multironiki nie są takie łatwe do wirusowania... i chyba nie będę kombinować
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
nie wiem jaką mają średnice(nie chce mi się sprawdzać) ale na żywo naprawdę wyglądają w porządku. nie wzorowałem się tutaj na S4 czy czymś podobnym spodobały mi się po prostu te końcówki... teraz zastanawiam się nad programem... ale czytałem ,że dla automatów to nie jest za dobre... i mam dylemat...
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
nie chciałem przesadzić z wielkością końcówek i głównie zależało mi tylko na wyglądzie wizualnym wszystko oryginalne akurat tam gdzie są ślady nie ma rysek
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
ostatnio odwiedziłem ultera w bystrej...
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
ja już manuala znać nie chcę tyle ,że o automata trzeba dbać i robić wymianę oleju i filtra w skrzyni:)
-
[ALL B8] biala :)
fajny sprzęcik szkoda ,że totalny golasik:) nawet ledów nie ma z przodu
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
możliwe ,że i ma lepsze osiągi może dlatego tak mi się wydaje bo nie czuć tak przyspieszania a tym bardziej zmiany biegów też nigdy nie sprawdzałem osiągów...
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
automacik bardzo fajnie wygoda i wgl. ale niestety troche czuć zbyt mala ilosc koni znacznie lepiej chodzi manual z takim silnikiem:) zobaczymy jak będzie chodził po chipie:)
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
hehe Zawias chyba tez standard bo auto widac cierpi na lek wysokosci.. Advanced Key nie ma.. Fotele kanapowe.. B&O?? nie widze.. Widze ze lusterka jeszcze jak uszy od babmo i LEDow brak.. No tak ale to 2008 graty! Aby sluzyla ciesz się swoją furką jak masz lepsza a nie wytykaj innym:D przyznaje się otwarcie ,że nie znam sie aż tak dobrze jak tutaj wielu z was na tym forum:)
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
juz sobie zmieniam postaram się być na spociku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
postaram się być na spociku:D
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
s-line nie ma wymieniłem kierownice i dałem emblemat do grila możliwe ,że to nie jest to BLB nie znam sie na tym za bardzo i wybrałem pierwsze lepsze:) kiedy ten spotek ?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
Witam co tutaj dużo pisać jestem posiadaczem audi od 2 miesięcy 143konie w automacie:) planuje zrobić w ulterze 4 kominy ,wirusa i to chyba tyle wgrałem polskie meni ,najnowsze mapy cienkie zdjęcia ale są nie miałem czasu na poprawki
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
ciężko jest z handlem a co do książek serwisowych i autentycznych przebiegów to teraz takie przekręty robią ,że nawet książkę serwisową można oszukać i też serwisy to nie wszystko....mało to dziś gościu którzy cofają liczniki...bez żadnego śladu...