Treść opublikowana przez kusiek
-
Urządzenie Yanosik.Co sądzicie o tym??
przeglądając w internecie natrafiłem na takie coś jak yanosik co o tym myślicie ?? http://yanosik.pl/sklep/?8,urzadzenie-yanosik-(z-abonamentem-rocznym)
-
[ALL B8] Ulter Bystra-ktoś ma doświadczenie?
ok dzięki wybiorę się tam w następnym tygodniu
-
[ALL B8] Ulter Bystra-ktoś ma doświadczenie?
co sądzicie o ulterze w bystrej ? jakieś opinie co do ich wykonania tłumików.. Chciałbym założyć dwa kominy do tyłu
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
fajna furaaaa:D nie ma to jak b8
-
[ALL B5] Zabudowa bagażnika-avant
fantastyczne kolega nie robi takich rzeczy pod zamówienie ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Tak tak panie znawco Już wcześniej wspominałem przykład mojego brata. Który kupił radio i antenę presidenta za 800zł (georgia + harry II) a ja zapłaciłem za komplet niecałe 300zł (uniden 520xl i ml-145 sirio). I to ja mam dużo lepszy zasięg i lepsze radio Jak ktoś lubi przepłacać to president jest naprawdę super każdy woli co innego... to ,że znasz się i masz lepszy zasięg po dobrej cenie ciesz się z tego faktu a nie wyśmiewaj sie z kogoś innego
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
najlepiej radyjko CB presidente i dobra antenka również z tej firmy
-
[ALL] Chip a v-tech
ok dzięki za pomoc będę myślał co i jak z tym chipem
-
[ALL B5] Fela od mercedesa
mogły by być trochę tańsze 250zł dobra cena za nie a pomysł nie jest głupi
-
Pajace na allegro...
hahahah jakie matoły ; D
-
Muzyka w naszych autkach
- [ALL B6] 1.9 TDI i 195KM w B6 - silnik to wytrzyma?
moim zdaniem na to chyba za bardzo reguły nie ma... ale przy takim podkręceniu to jest duże ryzyko ,że wyspie się coś szybko...- [ALL] DOWN PIPE (Szukam chętnych)
możesz dać jakieś zdjęcia ?- [ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
naprawdę bardzo śmieszne znawca się znalazł- [ALL B8] Lotka w B8
czyli to nie jest oryginalna lotka ? a nie wiesz gdzie mogę dostać taką oprócz serwisu ; ))- [ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
to są takie plastiki co się nakleja na lampach i one taki dają agresywny wygląd lampie z przodu i ja sobie to nazywam łezki ; p- [ALL B7] MEGA WAŻNE KUPIŁEM PODŁOKIETNIK ŻEKOMO A4 A NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST TO A6
weź sobie ściągnij etkę i masz po problemie http://torrenty.org/torrent/175222- [ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
fajna furka podoba mi się mimo to uważam ,że jeszcze łezki dodać i by było dobrze:D- [ALL B8] Lotka w B8
chciałbym zamontować lotkę z tyłu do b8 co o tym sądzicie i czy warto wykupić ją przez stronę http://cgi.ebay.pl/Original-Audi-A4-S4-B8-Heckspoiler-Spoilerlippe-Spoiler-/200495888850?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2eae7c79d2 lub wiecie gdzie jeszcze mogę taka dostać ?- [B6 BKE] Wykres po wizycie u Rogala
ciekawe ile wytrzyma seryjna turbinka na takim podniesieniu mocy widok wykresu dość niezły- [ALL] Tuba z oryginalnym radiem .
da się podłączyć tylko musisz mieć przejściówkę specjalną abyś mógł podłączyć do seryjnego radyjka ja sam miałem podłączone- [ALL] Chip a v-tech
nie orientuje się w cenach takiego chipa stad pytam...ile mniej więcej trzeba dać ?- JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
prawo jazdy mam ponad rok ; ) lubię szybką jazdę i dlatego już na koncie mam 10pk ; )) jak na razie nie mam zbyt wielkiego doświadczenia- [ALL] Chip a v-tech
a ile tam biorą mniej więcej za chipa?- [ALL] Chip a v-tech
szukam na google i nie ma do nich negatywnych komentarzy macie do nich jakiś kontakt albo strone ? - [ALL B6] 1.9 TDI i 195KM w B6 - silnik to wytrzyma?