Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kusiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kusiek

  1. przeglądając w internecie natrafiłem na takie coś jak yanosik co o tym myślicie ?? http://yanosik.pl/sklep/?8,urzadzenie-yanosik-(z-abonamentem-rocznym)
  2. ok dzięki wybiorę się tam w następnym tygodniu
  3. co sądzicie o ulterze w bystrej ? jakieś opinie co do ich wykonania tłumików.. Chciałbym założyć dwa kominy do tyłu
  4. fajna furaaaa:D nie ma to jak b8
  5. fantastyczne kolega nie robi takich rzeczy pod zamówienie ?
  6. Tak tak panie znawco Już wcześniej wspominałem przykład mojego brata. Który kupił radio i antenę presidenta za 800zł (georgia + harry II) a ja zapłaciłem za komplet niecałe 300zł (uniden 520xl i ml-145 sirio). I to ja mam dużo lepszy zasięg i lepsze radio Jak ktoś lubi przepłacać to president jest naprawdę super każdy woli co innego... to ,że znasz się i masz lepszy zasięg po dobrej cenie ciesz się z tego faktu a nie wyśmiewaj sie z kogoś innego
  7. najlepiej radyjko CB presidente i dobra antenka również z tej firmy
  8. ok dzięki za pomoc będę myślał co i jak z tym chipem
  9. mogły by być trochę tańsze 250zł dobra cena za nie a pomysł nie jest głupi
  10. hahahah jakie matoły ; D
  11. moim zdaniem na to chyba za bardzo reguły nie ma... ale przy takim podkręceniu to jest duże ryzyko ,że wyspie się coś szybko...
  12. możesz dać jakieś zdjęcia ?
  13. naprawdę bardzo śmieszne znawca się znalazł
  14. kusiek odpowiedział(a) na kusiek temat w Audi A4 B8
    czyli to nie jest oryginalna lotka ? a nie wiesz gdzie mogę dostać taką oprócz serwisu ; ))
  15. to są takie plastiki co się nakleja na lampach i one taki dają agresywny wygląd lampie z przodu i ja sobie to nazywam łezki ; p
  16. weź sobie ściągnij etkę i masz po problemie http://torrenty.org/torrent/175222
  17. fajna furka podoba mi się mimo to uważam ,że jeszcze łezki dodać i by było dobrze:D
  18. kusiek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    chciałbym zamontować lotkę z tyłu do b8 co o tym sądzicie i czy warto wykupić ją przez stronę http://cgi.ebay.pl/Original-Audi-A4-S4-B8-Heckspoiler-Spoilerlippe-Spoiler-/200495888850?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2eae7c79d2 lub wiecie gdzie jeszcze mogę taka dostać ?
  19. ciekawe ile wytrzyma seryjna turbinka na takim podniesieniu mocy widok wykresu dość niezły
  20. da się podłączyć tylko musisz mieć przejściówkę specjalną abyś mógł podłączyć do seryjnego radyjka ja sam miałem podłączone
  21. nie orientuje się w cenach takiego chipa stad pytam...ile mniej więcej trzeba dać ?
  22. prawo jazdy mam ponad rok ; ) lubię szybką jazdę i dlatego już na koncie mam 10pk ; )) jak na razie nie mam zbyt wielkiego doświadczenia
  23. a ile tam biorą mniej więcej za chipa?
  24. szukam na google i nie ma do nich negatywnych komentarzy macie do nich jakiś kontakt albo strone ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.