JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?

kaska1382

witam! mam nadzieję, że nie powielam tematu :) za jakich kierowców się uważacie? jak długo macie prawo jazdy? czy macie z czymś trudności? jak tak to z czym? no i co uważacie o kobietach za kierownicą? :)

może ja zacznę... prawo jazdy mam od zaledwie 4 lat ale dosyć sporo kilometrów przejechałam gdyż jakiś czas mieszkałam w berlinie i sama dojeżdżałam tam autkiem. nie uważam się za super kierowcę ale też nie za najgorszego :) jak widzę błędy jakie nieraz popełniają inni kierowcy to aż brak mi słów. jeżdżę dosyć szybko (bo uważam że polskie ograniczenia w niektórych miejscach są przesadzone) ale jeżdżę dosyć ostrożnie. poza tym uważam że kobiety są dobrymi kierowcami :) owszem spotyka się wyjątki ale wśród mężczyzn również :) nadal mam problemy z parkowaniem kiedy jest wąsko ale kiedy nikt mnie nie popędza zaparkuje bezstresowo :) kiedy jednak już jakieś auto mnie dojechało i z reguły to mężczyzna zaczyna się niecierpliwić i już zaczyna trąbić to wtedy mam problem z poprawnym zaparkowaniem hehe w ogóle to uważam że mężczyźni są bardzo niecierpliwymi i nerwowymi kierowcami i zbyt często używają klaksonu :) nie obrażając Was chłopcy :kox:

Heh fajny post.

Większość użytkowników samochodów uważa się za bardzo dobrych kierowców, a tacy co się przechwalają z reguły nimi nie są.

Dobry kierowca to przede wszystkim taki, który umie przewidzieć reakcje innych kierowców na drodze. Swoją drogą, to był już podobny temat.

Dobry kierowca to pojęcie względne, bo dla jednych będzie nim np dziadziuś który nigdy nie przekracza 90km/h i jeździ przepisowo, dla innych ten który potrafi szybko pokonywać zakręty na granicy przyczepności a jeszcze dla innych taki co potrafi np wyjść z poślizgu i poradzić sobie w krytycznych sytuacjach.

Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i o szosach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie zasiadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne bardzo dobrych kierowców.

A WIĘC DOBRY KIEROWCA - TO MARTWY KIEROWCA.

to tak jak na autostradzie. wszyscy co jada wolniej to ciamajdy i zawalidrogi , a Ci co nas wyprzedzaja to wariaci bez wyobrazni i samobójcy :kox: :gwizdanie: :polew:

generalnie kazdy uwaza sie za mistrza... a to ja jestem the best :polew: :polew:

Kobiety za kierownica to w niektorych przypadkach totalna pomylka (zaraz mnie tu zwyzywaja od szowinistow) dlatego napisalem w niektorych. Moim zdaniem duzo gorszymi kierowcami sa starsi ludzie (dziadki i babki), ktorzy konca nosa nie widza ale musza koniecznie auto prowadzic :wallbash:

A to jakimi kierowcami jestesmy, jest chyba w pewnym stopniu zalezne od tego kto i czy w ogole ktos znajduje sie na pokladzie.

Ja np: majac pasazerow zawsze jezdze duzo ostrozniej niz sam.

Ja uważam ,że dobry kierowca to taki który ma furę szczęścia i wszystkie kolizje, a zwłaszcza wypadki go omijają .Tacy co mają pecha i co rusz łapią jakiegoś strzała ,choć by byli Kubicą nie będą zaliczani do mistrzów kierownicy :gwizdanie:

takich co szybko jezdza to pózniej wolno niosą ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

ogólnie uwazam ze z wiekiem człowiek jest ostrozniejszy

ale traci na refleksie, wiem po sobie, jaki byłem w wieku 18 lat a teraz mam juz ponad 36

gdzies chyba na forum a3klubu widziałem poniższy podpis jednego z użytkowników

-dobrze jezdzisz ?

-nie, ale szybko

:decayed:

do dzisiaj mam cieszymordke jak sobie o tym przypominam

gdzies chyba na forum a3klubu widziałem poniższy podpis jednego z użytkowników

-dobrze jezdzisz ?

-nie, ale szybko

:decayed:

do dzisiaj mam cieszymordke jak sobie o tym przypominam

to cytat z polskiego filmu.

"baza ludzi umarłych" chyba..

to cytat z polskiego filmu.

"baza ludzi umarłych" chyba..

Baza ludzi umarłych 1/11

na podstawie powieści Hłaski, czyli zapowiada się nieźle :)

Bo jest niezłe :)