-
[B5 ADP] Wielki problem z temperaturą. POMOCY!!!!
A moze wystarczy sam czujnik temperatury wymienic??
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Jestem najlepszy z najlepszych
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. 126p - '85 2. BMW 318i - e21 - '82 3. Ford Sierra 1.8 - '89 4. VW Golf II 1.8 - '91 5. Mercedes 190E 2.3 - '90 6. Obecnie A4
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Powiedz ze masz komplet na pokladzie To kto na 100% jedzie z bialego? Ja sie pisze i postaram sie namowic jeszcze dwa samochody!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! I ja sie raczej pisze na spocik... Milo by bylo jakby sie udalo w sobote to zorganizowac Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995
Ja nie powiem, ze 100KM to blad, ale faktycznie przydaloby sie jeszcze z 50KM i ze 100nm. W sumie 1.6 z miejsca daje sobie rade, ale elastycznosc ma wlasciwie zerowa.... i tego mi najbardziej brakuje
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995
Przy Twoim lakierze najwieksza robote robi V6 :polew:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Jak dla mnie te kola sa "kozak"
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995
Co do tych lamp, to troche martwi mnie to, ze jesli zaloze te po lifcie, to troche beda sie rzucaly w oczy inne detale, takie jak klamki, progi, czy tez listwa na tylnej klapie, ktore roznia sie od tych po lifcie... Ale zobaczymy, moze i do tego dojrzeje Poki co nie chce robic czegos, co bedzie wygladalo jak "na sile"... Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995
Plany? Hmm.. przede wszystkim ma bezawaryjnie jezdzic, ale jak fundusze pozwola to pewnie bedzie standard czyli szeroko i nisko ... Moze tak ?? Jesli chodzi o wnetrze, to posiadam tylko to, ale z czasem pewnie cos dorzuce O aucie w sumie nie ma co sie rozpisywac bo to czysta seria i wlasciwie golas. Poza ABS, el lusterkami, el szyberdachem nic specjalnego nie posiada... LPG tez nie i nie bedzie Radio to fabryczny kaseciak, a A4 ma naklepane prawie 230 000 km! Aha... no i przydaloby sie z 50KM i 100nm wiecej, ale wydaje mi sie, ze chyba lepiej wziac zdrowe 1.6 niz 1.8T padline Pozdrawiam!
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995
Czysta seria, a reszta na zdjęciach
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Kupilem A4 i postanowilem poszukac klubu A4 i tak sie tu znalazlem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem z Białegostoku i niedawno kupilem Audi A4, '95, 1.6. Poki co jestem zadowolony z tego samochodu i mam nadzieje, ze mnie nie zawiedzie. Pozdrawiam Seba
seba2212
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta