Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kusiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kusiek

  1. kusiek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    jeszcze czujniki poziomu przydały by się
  2. kusiek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    moduł zamówiłem lampy zamówiłem czekam na przesyłki i biorę się do dzieła napiszę jak poszło po modzie
  3. <br /><br /> <br /><br /> zrobiłem zdj ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- <br /><br />
  4. kusiek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    gratów jeszcze nie mam bo nie chce kupić złych modułów... dlatego chce aby się ktoś tym zajął i powiedział mi co i jak trzeba kupić noi potem zrobił mi to od poczatku do końca... wiem ,że kosztowne ale kupiłem ten samochód z myślą założenia led do przodu w końcu dobrej cenie kupiłem i można dokładać
  5. kusiek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    koledzy jest ktoś chętny złożyć u mnie kompletnie ledy do przodu ? audi a4 b8 lift 2012r. nie znam się na tym za bardzo i chciałbym aby mi to ktoś założył... wraz ze spryskiwaczami ,czujnikami poziomującymi... jestem z krakowa... jak coś pisać
  6. Przez weekend rozbiore i zrobie foty modułu ---------- Post dopisany 21-06-2012 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2012 at 22:23 ---------- jeszcze moje pytanie następne jest a co będzie ze spryskiwaczami ? jaki koszt założenia spryskiwaczy ? czy wgl jest sens zakładania ich ?
  7. czyli jak będę miał te piny to spokojnie będzie dało się założyć światła z ledami a jeśli nie to wtedy inny sterownik ?
  8. ok dzięki za pomoc może akurat taki moduł będzie pasować od b8 bez liftingu mam taką nadzieję ... zapytam w serwisie ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- jeszcze kolego powiedz mi co CI da jaki ja mam sterownik jeśli ja nie mam ledów... a będzie trzeba taki sterownik ,który będzie sterował tym...
  9. tyle ,że ja już kluczyk mam i nie jest mi potrzebny. Interesuje mnie samo kodowanie...
  10. masakra nic z tego nie czaje czyli tutaj znajduje się ten moduł odpowiadający za światła czy do czegoś on jeszcze służy ? bo nawet dzwoniąc do serwisu pytając się o niego to nie wiem powiedzieć co to za moduł itp itd...
  11. właśnie sprzedaje samochód swoją b8 i miałem tylko jeden kluczyk zamówiłem na allegro z jakiegoś rozbitka i chce to przekodować...
  12. wiem ,że głupie pytanie ale gdzie ten moduł się znajduje ? bo ja tyle co czytam o tym i wyczytałem ,że światła + moduł trzeba dlatego zapytałem.
  13. kupiłem audi a4 b8 lift z tego roku i chce wymienić światła ze zwykłych na ledy +xenon. Moje pytanie jest takie jaki trzeba moduł wymienić i jakie kodowanie ? miał ktoś z tym styczność ?
  14. kupiłem kluczyk z robitego audi i moje pytanie czy da się to przekodować aby pasował do mojego samochodu ???
  15. To nawet juz pytac nie musze bo wiem , ze na pewno bedzie po gwarancji::
  16. Tak gwarancja jest ,samochod jest z marca tego roku czyli jeszcze niecale dwa lata.
  17. Witam potrzebuje rady odnośnie chipu dzisiaj zakupiłem audi a4 b8 lift 2012r ma przejechane 7tyś silnik 2.0TDI 136 PS ,skrzynia manualna. Pytanie czy robic teraz chipa czy lepiej jeszcze przejechac z tys km? Noi oczywiście potrzebuje rady do kogo się z tym zgłosić w ok. krakowa/ katowic...
  18. wydaje mi się ,że cena jest dobra... nie sprzedam samochodu z takim przebiegiem i w takim stanie,wyposażeniem,które nie jest podstawowe za jakieś grosze... z tego roku samochody mają najechane ok.140tyś... kolega jedrekx widzę ,że siedzi w temacie:)
  19. zamierzam kupić tą a5 po lifcie. Ale jak wyjdzie zobaczy się na razie trzeba b8 sprzedać aby myśleć o czym kolwiek...
  20. jednak bardziej mnie chyba kusi a5:) niż a6
  21. na kierownicy jest skóra specjalnie szyta na miarę aby kierownica się nie wytarła tak c7
  22. czas na zmiane teraz a5 lub a6 i przede wszystkim 3.0TDI...
  23. szukam właśnie oryginalnych lamp po dobrej cenie... powiem szczerze ,że nie mam co porównywać golasa mam prócz paru dodatków mało istotnych jeszcze mam takie pytanie chciałbym mieć usb do radia ale za oryginalne ami cenna kosmos... jest jakaś inna możliwość prócz tandety na allegro co do zapalniczki się wkłada i na falach radiowych ustawia... co do spotu wiem ,że w tą niedzielę nie dam rady na pewno[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 20:59_________________________________________________http://kktrans.otomoto.pl/audi-a4-C22243910.html Sprzedaje:) ZAPRASZAM
  24. miałem wgrywane pl menu.. ale nie miałem nic grzebane nic więcej..
  25. tak tylko tam wtedy jest CD... i nie ma wyboru aux. Czy podłączony czy nie ,nie ma wyboru aux...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.