Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mackol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Ja mam taki problem że przy większej prędkości powiedzmy 120 -140km/h gdy puszcze gaz i hamuje silnikiem samochód zaczyna wpadać w drgania i coś stuka, wrażenie jest takie jak bym jechał po nierównej nawierzchni mimo że droga jest prosta jak stół:/ gdy wcisnę sprzęgło jest to samo generalnie jest dobrze tylko gdy sie rozpędzam albo jadę z równą pędkością:/
  2. mackol odpowiedział(a) na mackol temat w Audi A4 B5
    Tak to ta książka Ok a więc poczytam jak zdobędę. co do oleju w skrzyni to raczej odpada bo nie miało by znaczenie czy silnik pracuje czy nie zawsze by chodziło tak samo, a ja problem mam tylko na postoju z włączonym silnikiem. Pozdro
  3. mackol odpowiedział(a) na mackol temat w Audi A4 B5
    Czy jest to może książka z serii Sam Naprawiam Samochód? Ile może kosztować usunięcie tej usterki chodzi mi tylko o rząd wielkości
  4. mackol odpowiedział(a) na mackol temat w Audi A4 B5
    No ale dlaczego przy zgaszonym silniku jest dobrze a jak odpalę to nagle biegi nie chcą wchodzić? z tego co wiem w a4 jest sprzęgło hydrauliczne i żadnej linki niema.
  5. mackol opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich Niedawno nabyłem a4 silnik 1.6 rocznik 97 i mam pewien problem ze skrzynią biegów:/ przy zgaszonym samochodzie działa idealnie ale gdy go zapale to robi się tragedia wszystkie biegi wchodzą bardzo ciężko, w czasie jazdy wszystko działa idealnie ale wystarczy że zatrzymam się na światłach i jest to samo znowu muszę się siłować z biegami:/ Poszperałem trochę po forum ale nie znalazłem dobrego wyjaśnienia takiego zachowania, na pewno to nie wina oleju w skrzyni. Synchronizatory? Sprzęgło? jesteś nowym użytkownikiem, więc powinieneś przeczytać regulamin. Zajrzyj jeszcze raz tam i zwróc uwagę na drugi punkt. poprawiony temat [pre_pl]
  6. Witam wszystkich Niedawno nabyłem audi a4 97r silnik 1.6:] wcześniej miałem opla calibre, mam nadzieje że audi okaże sie równie wdzięcznym samochodzikiem aczkolwiek bardziej ekonomicznym:D:] Pozdro all

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.