Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemol19811

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemol19811

  1. drugie łożysko.... nie wtym problem jeżeli mam coś innego skopanego w aucie co oddziaływuje negatywnie na łożysko. kupie nowe i może też zrobie na nim pare setek. dzięki wam za pomoc. pozdro.
  2. łożysko oglądało dwóch mechaniorów i twierdzą że musi być wada materiału-zreszt co się dziwić jak wszystko teraz robią chińczycy
  3. Tak robiłem sam na prasie z małym naciskiem , robiłem to nie jeden raz.Jak by się kantowało łożysko to bym dźwigni od prasy nie ruszył-ona tak ma . Dzisiaj wyprasowałem piaste i widać na ślizgach łożyska(tam gdzie chodzą kulki) że są rowki. Moim zdaniem jak by chu.......wy materiał łożyska . co o tym myślicie. Łożysko zaczęło mi buczeć na krótkim odcinku trasy- praktycznie od razu.........HEEEELP [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:45_________________________________________________SIKOS. jeśli chodzi o łoiżysko sprzęgła to napewno to nie to- jak dobze zrozumiałem
  4. Witam Kolegów. mam problem z łożyskiem przedniego prawego koła w moim aucie .Wymieniłem 2 tygodnie temu łożysko- zrobiłem na nim 400 km i na odcinku ostatnich 10 km zaczeło chuczeć .Teraznie wiem czy łożysko może być wadliwe i je reklamować czy mam coś jescze skopanego (jakas piasta albo zwrotnica). Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o pomoc.
  5. koledzy przepraszam jak nie wbiłem się w temat ale wydaje mi się że mam problem z maglownicą. 2 dni temu udeżyłem w krawężnik prawym przodem dość konkretnie ( felga na złom). teraz na zgaszonym silniku słychac głośne stukanie jka ruszam kierownicą (prawo-lewo), zresztą na odpalonym też . byłem u mechaniora i luzów na wachaczach ani końcówkach nie ma . czy mogła się rozpaść maglownica? albo może coś w środku w niej?z góry dziękuje za pomoc i prosze o odpowiedz
  6. jeżeli w moim przypadku to przepustnica , to dlaczego dzieje się tak tylko po odłączeniu akumulatora
  7. Koledzy. Wczoraj wyjąłem akumulator z mojej A4 B5 1.8 20V w celu odetkania odpływu wody . Zamontowałem akumulator i odpaliłem auto.okazało się że po dogazowaniu przez moment falują mi obroty od 900 do 400 obr/min. Już kiedyś tak miałem po wyjęciu akumulatora , po czym ustało falowanie po jakimś miesiącu. Czego to jest przyczyna???Wygląda na to jak by komputer uczył się ustawień od nowa . ale dlaczego trwa to tak długo? Aku. odłączone na jakieś 10 minut. Proszę o odpowiedź.
  8. [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.