Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turbo-88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turbo-88

  1. Już kupiłem nowa skrzynie i sprzęgło teraz czekam na odbiór mojego autka :>
  2. Witam mam problem ze sprzegłem zaczelo sie jak chciałem wrzucić wsteczny i coś strzeliło i pedał od sprzęgła został w podłodze i auto Sciągłem auto do domu zacząłem od odpowietrzenia układu ale to nic nie dało i auto było przez cały czas na sprzegle mogłem wrzucac biegi na zapalonym silniki ;( potem sprawdzilem po koleji pompke i silownik i nic wszystko dziala Wiec postanowilem oddac auto do mechanika ktory po kilku dniach dzwoni zebym przyjechal bo jest jakis problem ze skrzynią. Pojechałem do niego i on twierdzi ze jak odpowietrzył układ to wszystko działało ale jak sie przewiózł i dolał oleju i znowu sie przewiózł to została za nim plama oleju ściagnął skrzynie i okazalo sie, ze w skrzyni jest dziura. Teraz mam problem bo czeka mnie wymiana skrzyni i sprzegła ale nie jestem pewny czy ta dziura jest z mojej winy bo gdy zaraz po tym jak pedal został w podłodze wchodzilem pod auto i skrzynia była sycha. Prosze o jakas rade bo juz nie wiem co mam dalej robic.
  3. ;( ;( ;(
  4. :polew: :polew:
  5. http://pl.youtube.com/watch?v=i5Jx-e8hIUg&feature=related Oglądnijcie sobie jego filmy
  6. Duzo slonca i radosci, w pierwszym dniu duzo gosci, w drugie swieto duzo wody to dla zdrowia i urody, wiele jajek kolorowych. Swiat Wesolych, no i zdrowych!
  7. Ten silnik jest boski :drool: :drool:
  8. Jeśli chodzi o belkę to z tego co sie dowiedziałem nalezy ja odkręcić tylko z przodu aby potem uniknąć sprawdzenia i regulacji ustawienia kół.
  9. http://e-boks.ovh.org/04.php
  10. Witam chciałem się dowiedzieć czy trudno wymienic miske olejową w silniku ADR
  11. Przy barze siedzi dwóch mężczyzn. Piją równo i mocno. Nagle jeden z nich spada ze stołka na podłogę i leży bez ruchu. Jego przyjaciel spogląda na barmana i mówi. I to sie nazywa siła charakteru. On zawsze wie, kiedy przestać.. ------------------------------------------------------------- Dwóch facetów wnosi napranego w trupa gościa do baru. Sadzają go na stołku i jeden mówi: - Dwa piwa proszę. - A ten pan w środku nie pije? - Nie, to kierowca. ------------------------------------------------------------- Siedzi baca nad rzeką i się onanizuje. Podchodzi turysta i się pyta: - Baco co wy robicie? Na to baca: - Jak to co? Wysyłam dzieci nad morze.. -------------------------------------------------------------- Bóg mówi do Adama: - Adam daj żebro! - Nie dam! - No Adam daaaj!!! - Nie dam! - No proszę Adam daj!! - Nie dam, mam jakieś złe przeczucie.. -------------------------------------------------------------- Bóg stwierdził, że Adamowi się nudzi i postanowił coś temu zaradzić. Zwraca się zatem do Adama: - Adamie. Widzę, że ci się nudzi. Postanowiłem. Stworzę ci istotę. Istotę, która będzie piękna, mądra i inteligentna. Cudowna, miła, będzie ci służyć i wspierać cię. Jednym słowem, stworzę ci istotę idealną!.. Ale musisz mi oddać swoją nogę.. - Nogę?!.. A co dostanę za żebro? -------------------------------------------------------------- Stoi baca na przystanku z krową. Jedzie jakiś facet więc go zatrzymuje i pyta go: - Podwiezie mnie pan? - A gdzie dasz krowę? - Aaa przywiążę się ją do zderzaka to pobiegnie. Facet jedzie 20km/h krowa się cieszy, jedzie 80km/h krowa się dalej cieszy, jedzie 120 km/h krowa mruga okiem. - Baco czemu ta krowa mruga tym okiem? - A bo będzie wyprzedzać.
  12. Witam mam problem gdy redukuje z 4 to 3 nie chce wskoczyc dopiero jak zmniejszy sie predkosc i obroty to wchodzi.Gdy zmieniam z 2 na 3 to nie ma zadnych problemów. Co moze byc tego przyczyna?
  13. Wielkie dzieki za odpowiedz jutro sie za to zabiore
  14. Witam mam problem z moja a4. Gdy mam właczone światła mijania i jak włanczam drogowe to włanczaja się pozycyjne zamiast dogowych co może być tego przyczyną. Prosze o pomoc.
  15. Mam a4 i nie zamienie na nic innego.Super autko!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.