-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Spot PFMu. Kilka klubów jednocześnie się spotyka. Ostatnio coś koło 50 aut było chyba
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
5 czerwca jest wielki spot pod decathlonem o 20 30
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja zapomniałem ehhh
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Będzie miał ktoś ze sobą laptopa i vaga?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
może ja zalecę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja dziś wpadnę jak zdążę na tego spota pfm. Widzę dajmler też będziesz
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja może wpadne
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Gadałem z Grzegorzem też ma być- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Dziś 19:30 ?- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja się nastawiłem na czwartek na gokarty Dziś nie dam rady [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 12:31_________________________________________________Udało mi się pozałatwiać sprawy także wieczór mam wolny. Kto chętny na gokarty? [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 17:11_________________________________________________stoje sam na parkingu zaraz wracam do domu. Nikogo nie ma- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Na razie mi się zapowiada że dam rade w końcu się pojawić- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jak mi się uda to i ja bym chętnie pojechał. Ale ze mną to nigdy nie wiadomo ;( Miałem ostatnio przyjechać i zawaliłem...- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Dziś stałem za a4 b5 w sedanie z czerwonymi kierunkami z tyłu i naklejką klubową - PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Flow
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta