Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flow

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flow

  1. Spot PFMu. Kilka klubów jednocześnie się spotyka. Ostatnio coś koło 50 aut było chyba
  2. 5 czerwca jest wielki spot pod decathlonem o 20 30
  3. Ja zapomniałem ehhh
  4. Będzie miał ktoś ze sobą laptopa i vaga?
  5. może ja zalecę
  6. Ja dziś wpadnę jak zdążę na tego spota pfm. Widzę dajmler też będziesz
  7. ja może wpadne
  8. Gadałem z Grzegorzem też ma być
  9. Dziś 19:30 ?
  10. Ja się nastawiłem na czwartek na gokarty Dziś nie dam rady [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 12:31_________________________________________________Udało mi się pozałatwiać sprawy także wieczór mam wolny. Kto chętny na gokarty? [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 17:11_________________________________________________stoje sam na parkingu zaraz wracam do domu. Nikogo nie ma
  11. Bede
  12. Na razie mi się zapowiada że dam rade w końcu się pojawić
  13. Jak mi się uda to i ja bym chętnie pojechał. Ale ze mną to nigdy nie wiadomo ;( Miałem ostatnio przyjechać i zawaliłem...
  14. Dziś stałem za a4 b5 w sedanie z czerwonymi kierunkami z tyłu i naklejką klubową
  15. I jak będzie spot jutro? Jak coś dajcie znać na ten numer 512185397 Damian
  16. Kurde nie wylukałem że 18 był spot... Następnym razem z kolegą podjade też ma a4b5
  17. Ja bede sie pojawial z nickiem D A N J O S
  18. http://imageshack.us/photo/my-images/405/68170786.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/21/30001914.jpg/
  19. http://imageshack.us/photo/my-images/862/84071731.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/848/45294236.jpg/
  20. Niedługo i ja się pojawię
  21. Flow odpowiedział(a) na GranuL temat w Audi A4 B6/B7
    W mieście automat i Q 13 nawet potrafi :gwizdanie: w trasie 7 Co do przyspieszania to chyba jeden z lepszych silników z tamtej epoki jest super elastyczny
  22. Nie. Na pompie wtryskowej tylko ja miałem jeszcze jeden objaw samochód nie chciał mi odpalić po nocy. Też miałem powietrze na tych przezroczystych wężykach i się okazało że to uszczelniacze.
  23. Uszczelniacze kolego w pompie prawdopodobnie miałem to samo. A możesz po nocy odpalić normalnie samochód?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.