Treść opublikowana przez Flow
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Spot PFMu. Kilka klubów jednocześnie się spotyka. Ostatnio coś koło 50 aut było chyba
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
5 czerwca jest wielki spot pod decathlonem o 20 30
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja zapomniałem ehhh
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Będzie miał ktoś ze sobą laptopa i vaga?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
może ja zalecę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja dziś wpadnę jak zdążę na tego spota pfm. Widzę dajmler też będziesz
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja może wpadne
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Gadałem z Grzegorzem też ma być- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Dziś 19:30 ?- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja się nastawiłem na czwartek na gokarty Dziś nie dam rady [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 12:31_________________________________________________Udało mi się pozałatwiać sprawy także wieczór mam wolny. Kto chętny na gokarty? [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 17:11_________________________________________________stoje sam na parkingu zaraz wracam do domu. Nikogo nie ma- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Na razie mi się zapowiada że dam rade w końcu się pojawić- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jak mi się uda to i ja bym chętnie pojechał. Ale ze mną to nigdy nie wiadomo ;( Miałem ostatnio przyjechać i zawaliłem...- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Dziś stałem za a4 b5 w sedanie z czerwonymi kierunkami z tyłu i naklejką klubową- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
I jak będzie spot jutro? Jak coś dajcie znać na ten numer 512185397 Damian- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Kurde nie wylukałem że 18 był spot... Następnym razem z kolegą podjade też ma a4b5- Sieć serwerów Counter Strike
Ja bede sie pojawial z nickiem D A N J O S- Pomoc w photosopie prosta czynność
http://imageshack.us/photo/my-images/405/68170786.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/21/30001914.jpg/- Pomoc w photosopie prosta czynność
http://imageshack.us/photo/my-images/862/84071731.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/848/45294236.jpg/- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Niedługo i ja się pojawię- Szukam i poszukuję
- [ALL B6] Silniki 2.5tdi
W mieście automat i Q 13 nawet potrafi :gwizdanie: w trasie 7 Co do przyspieszania to chyba jeden z lepszych silników z tamtej epoki jest super elastyczny- [B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
Nie. Na pompie wtryskowej tylko ja miałem jeszcze jeden objaw samochód nie chciał mi odpalić po nocy. Też miałem powietrze na tych przezroczystych wężykach i się okazało że to uszczelniacze.- [B5 AFB] Powietrze na dopływie do filtra paliwa.
Uszczelniacze kolego w pompie prawdopodobnie miałem to samo. A możesz po nocy odpalić normalnie samochód? - PŁOŃSK / PŁOCK / okolice