Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. 1.silnik (paski,olej itd.) 2. zawieszenie hamulce, 3.reszta [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:23_________________________________________________a co do samochodu,widziałem taką samą na allegro za ponad 20 tysi a ja dałem mniej i to dużo
  2. no już tak myślałem żeby ją do garażu wstawić rozebrać i powoli reperować,ej... ale podobno nie ma kolizjii między tłokami a zaworami jak sie zerwie
  3. śmiej sie śmiej, pasek rozrządu cały w oleju jest gdzieś mnie leci z przodu[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________a jak trzaśnie to będzie lyypa
  4. nie no musze sie zabrać w końcu za nią,żebym miał czym sie na spocie pokazać a nie na lawecie przyjade ;(
  5. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:15_________________________________________________ ja mam tylko przerejestrowanie na polskie blachy,tylne amory,gumowe przewody hamulcowe przód,paski+pompa wody mały wyciek oleju,wyświetlacz kompa,jakiś czujnik turbiny i temp.wody tylko sie
  6. a ja moją chyba na części sprzedam :> denerwuje mnie już [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:32_________________________________________________i dobrej nocki
  7. albo sraczki [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________jedzie kto do myśla?
  8. w pieckach? [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:00_________________________________________________albo wspólne grzybobranie w lesie :>
  9. gdzie dokładnie?
  10. ale tu stypa dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________w przyszłym tygodniu gdzie będzie spot?
  11. mam pytanie,czy tylko ja pracuje w soboty? [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 14:27_________________________________________________i jeszcze jedno,ma ktoś może lawete? najlepiej przyczepkę
  12. Gratulacje :good:wodzu
  13. A mi coś klepie w silniku jak bym miał TDI oby nie panewka
  14. Wygląda na to że się nie udało Zrób tak: - wejdź na stronę http://imageshack.us/ - klikając na browse wybierz lokalizację zdjęcia, kliknij przycisk Upload now - po przeładowaniu strony zaznaczasz i kopiujesz do schowka zawartość pola opisanego Direct Link - na forum wchodzisz w Profil --> Dane publiczne i wklejasz skopiowaną zawartość w pole Mam swój obrazek - klikasz na dole na przycisk Zachowaj zmiany Powinno się udać, jak coś , to pisz, zadziałamy [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 12:53_________________________________________________Taa... tyle że od rana nie mogłem sie zalogować bo mnie wywalało,a teraz czas do pracy ale dzięki za instrukcje :>[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 12:55_________________________________________________DO:bry: w sumie i do później czas do tyry isć.
  15. No zobaczymy czy sie uda:x dzięki [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 00:20_________________________________________________ :gwizdanie:
  16. witam,mam pytanie,jak ustawić zdjęcie na profilu?;x
  17. DO :bry:
  18. Moja jest Grafitowa:] białej chyba na żywo jeszcze moje oczy nie widziały(a4)
  19. dzień[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:00_________________________________________________
  20. moja bryka [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:55_________________________________________________Nie no jutro moją niunie ujawnie :> ale jeszcze na Włoskich blachach...
  21. ja tam myje samochód... no ale jak kto lubi
  22. kto mi wymieni tylne amorki na ochotnika?:x
  23. Pod tesco można grilla zrobić tam w parku na wodą.
  24. Ja się pisze na to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.