Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1.silnik (paski,olej itd.) 2. zawieszenie hamulce, 3.reszta [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:23_________________________________________________a co do samochodu,widziałem taką samą na allegro za ponad 20 tysi a ja dałem mniej i to dużo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no już tak myślałem żeby ją do garażu wstawić rozebrać i powoli reperować,ej... ale podobno nie ma kolizjii między tłokami a zaworami jak sie zerwie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
śmiej sie śmiej, pasek rozrządu cały w oleju jest gdzieś mnie leci z przodu[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________a jak trzaśnie to będzie lyypa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie no musze sie zabrać w końcu za nią,żebym miał czym sie na spocie pokazać a nie na lawecie przyjade ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:15_________________________________________________ ja mam tylko przerejestrowanie na polskie blachy,tylne amory,gumowe przewody hamulcowe przód,paski+pompa wody mały wyciek oleju,wyświetlacz kompa,jakiś czujnik turbiny i temp.wody tylko sie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja moją chyba na części sprzedam :> denerwuje mnie już [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:32_________________________________________________i dobrej nocki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
albo sraczki [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________jedzie kto do myśla?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w pieckach? [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:00_________________________________________________albo wspólne grzybobranie w lesie :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gdzie dokładnie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale tu stypa dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________w przyszłym tygodniu gdzie będzie spot?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam pytanie,czy tylko ja pracuje w soboty? [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 14:27_________________________________________________i jeszcze jedno,ma ktoś może lawete? najlepiej przyczepkę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gratulacje :good:wodzu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A mi coś klepie w silniku jak bym miał TDI oby nie panewka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wygląda na to że się nie udało Zrób tak: - wejdź na stronę http://imageshack.us/ - klikając na browse wybierz lokalizację zdjęcia, kliknij przycisk Upload now - po przeładowaniu strony zaznaczasz i kopiujesz do schowka zawartość pola opisanego Direct Link - na forum wchodzisz w Profil --> Dane publiczne i wklejasz skopiowaną zawartość w pole Mam swój obrazek - klikasz na dole na przycisk Zachowaj zmiany Powinno się udać, jak coś , to pisz, zadziałamy [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 12:53_________________________________________________Taa... tyle że od rana nie mogłem sie zalogować bo mnie wywalało,a teraz czas do pracy ale dzięki za instrukcje :>[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 12:55_________________________________________________DO:bry: w sumie i do później czas do tyry isć.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No zobaczymy czy sie uda:x dzięki [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 00:20_________________________________________________ :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam,mam pytanie,jak ustawić zdjęcie na profilu?;x- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
DO :bry:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moja jest Grafitowa:] białej chyba na żywo jeszcze moje oczy nie widziały(a4)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzień[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 07:00_________________________________________________- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moja bryka [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:55_________________________________________________Nie no jutro moją niunie ujawnie :> ale jeszcze na Włoskich blachach...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tam myje samochód... no ale jak kto lubi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto mi wymieni tylne amorki na ochotnika?:x- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pod tesco można grilla zrobić tam w parku na wodą.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja się pisze na to - Meetingi Kujawsko-Pomorskie