Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 16:59_________________________________________________mój kolega ma felgi do audi do pogonienia 15 jak mi wyśle foto to pokaże ,wstępna cena 700zł roczne opony wyglądają jak nowe.
  2. [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:43_________________________________________________ jak był ten wypadek akurat tankowałem na Piotrze i Pawle... masakrycznie to wyglądało...[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:45_________________________________________________Aha i panowie :notworthy: za filmiki
  3. mają ludzie pomysły
  4. Cieplej napewno nie będzie [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 15:14_________________________________________________Ale na głowe nie pada bo jest
  5. No ale zostawiłem coś na pamiątke po spocie na parkingu plamke oleju
  6. chyba nie zdajesz sobie sprawy z jego władzy [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:46_________________________________________________
  7. nie no kolor masz boski
  8. :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:29_________________________________________________Mój pierwszy spot i tyle furek oby na następnych tyle było
  9. Ja tam mam blisko
  10. Dobra zawijam do garażu ,do 18
  11. ładnie mnie w uja robisz :bicz:włącz TVN jak kupie sobie taką tube jak ten koleś ma to stawiam wszystkim [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 15:19_________________________________________________Mowa o kolesiu z MAM TALENT
  12. Ty serio piszesz
  13. a później po pijaku będą wracać do domu samochodami? :bicz3:
  14. Ide moją troche posprzątać bo syf w środku że aż wstyd a to mój dziewiczy spot
  15. jak na razie nie pada :gwizdanie:
  16. za niedługo będzie trzeba pisać petycje żeby parking pod TESCO powiększyli
  17. Nie lękajcie sie,już tak robiłem
  18. Zobacz czy paliwo podaje,albo wykręć świece przyłóż do gniazda i zobacz czy będzie że tak powiem wybuchać jak ktoś będzie kręcić.
  19. a teraz ide na do później
  20. z pracy dopiero wróciłem
  21. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:41_________________________________________________ ja bede startował z błonia jak co moge cie zabrać
  22. no pewnie tak,byle bym nie dobił do 20 na koszty napraw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.