Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[B5 ADP] Help!! Wymiana rozrządu.... STOP??
Jak chcesz zablokować wał,to wrzuć wsteczny albo jedynkę i naciśnij hamulec,tylko z czuciem odkręcaj żeby pasek nie pękł weź przedłużkę i próbuj.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] ale tu wszyscy narzekaja :> pogoda cudna slonko swieci i do pracy na 14 dzis ja tam nie mam zle jeszcze 3 dni do pracy i tydzien wolnego :radocha: zamień sie ze mną
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
młode wyjce [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:47_________________________________________________Ale tu cicho :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
aha... a my jesteśmy młode wilki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na szczęście jeszcze tylko,wtorek,środa,czwartek,piątek i wolne :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:27_________________________________________________ dlatego trzeba sie wyluzować [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:30_________________________________________________I przestańcie sie mazać ,chłopaki nie płaczą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to sie nazywa jesienna depresja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszyscy śpią po pracy chyba [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:47_________________________________________________taka cisza...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobra czas w kime iśc bo rano trzeba wstać tyrać 3m sie czarnuchu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to teraz złodziejaszki audi a4 siedzą przed kompem i spisuja numery jaki kolor części karoserii teraz potrzebują [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 00:40_________________________________________________a tak poza tym to był jeszcze jeden filmik chyba fajną muzyczkę miał w podkładzii ogólnie chyba bardziej mi sie podobał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: to pisz!!!! a ja myślałem że ci chodzi o tą RS4 a na link nie zwróciłem uwagi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Możesz pisać jaśniej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
obrazki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w tym Rs-ie jaka głowica zasyfiała masakra[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 00:10_________________________________________________ jaki filmik?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Warto przeczytać co je boli :gwizdanie: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606 Ja kocham tylko jedną
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skoro Malken sie na biało pofarbował to ty możesz na czarno
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://allegro.pl/audi-rs4-idealne-schwarz-paket-i1268453577.html :slina: :slina:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-s-line-rs-type-C14534291.html kolejny RS
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
RS
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wujek,ale mi chodzi o przyśpieszenie teoretycznie im większe koła tym szybciej samochód powinien jechać,ale przyśpiesza wolniej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale spod świateł jak sie rusza a obok golf 3 :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pisz Swoją wypowiedź/komentarz a nie dopisuj po cytacie [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:19_________________________________________________tymi alu się nie przejmuj....jak żabka zostanie ze mną na dłużej niż do wiosny to 19" zakładam pisałem tak czasami ale coś mi się pierdzieliło,najpierw w silnik zainwestuj bo żabka na 19 ujowo bedzie sie zbierać przy 90KM
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
olać miske coś za coś ....ale nie zaprzecze że mam sraczke jak jade w koleinach i nie ma innego wyjścia [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:15_________________________________________________zawczasu pomyśl nad jakimiś wspornikami żeby ją troche osłonić bo żeby dziurę w alu zrobić dużo nie trzeba [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:17_________________________________________________mi coś chłopaki z kwasówy pospawają w robocie bo i tak była spawana,a dziura była konkretna.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie szkoda ci miski? na te dziury i koleiny? ja mam i tak spawaną od dołu to by sie troche wyszlifowała :gwizdanie: