Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Jak chcesz zablokować wał,to wrzuć wsteczny albo jedynkę i naciśnij hamulec,tylko z czuciem odkręcaj żeby pasek nie pękł weź przedłużkę i próbuj.
  2. [quote name=wera ] ale tu wszyscy narzekaja :> pogoda cudna slonko swieci i do pracy na 14 dzis ja tam nie mam zle jeszcze 3 dni do pracy i tydzien wolnego :radocha: zamień sie ze mną
  3. młode wyjce [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:47_________________________________________________Ale tu cicho :gwizdanie:
  4. aha... a my jesteśmy młode wilki
  5. Na szczęście jeszcze tylko,wtorek,środa,czwartek,piątek i wolne :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:27_________________________________________________ dlatego trzeba sie wyluzować [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:30_________________________________________________I przestańcie sie mazać ,chłopaki nie płaczą
  6. to sie nazywa jesienna depresja
  7. Wszyscy śpią po pracy chyba [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:47_________________________________________________taka cisza...
  8. Dobra czas w kime iśc bo rano trzeba wstać tyrać 3m sie czarnuchu
  9. to teraz złodziejaszki audi a4 siedzą przed kompem i spisuja numery jaki kolor części karoserii teraz potrzebują [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 00:40_________________________________________________a tak poza tym to był jeszcze jeden filmik chyba fajną muzyczkę miał w podkładzii ogólnie chyba bardziej mi sie podobał
  10. :polew: to pisz!!!! a ja myślałem że ci chodzi o tą RS4 a na link nie zwróciłem uwagi
  11. Możesz pisać jaśniej
  12. w tym Rs-ie jaka głowica zasyfiała masakra[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 00:10_________________________________________________ jaki filmik?
  13. Warto przeczytać co je boli :gwizdanie: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606 Ja kocham tylko jedną
  14. Skoro Malken sie na biało pofarbował to ty możesz na czarno
  15. http://allegro.pl/audi-rs4-idealne-schwarz-paket-i1268453577.html :slina: :slina:
  16. http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-s-line-rs-type-C14534291.html kolejny RS
  17. Wujek,ale mi chodzi o przyśpieszenie teoretycznie im większe koła tym szybciej samochód powinien jechać,ale przyśpiesza wolniej
  18. ale spod świateł jak sie rusza a obok golf 3 :gwizdanie:
  19. pisz Swoją wypowiedź/komentarz a nie dopisuj po cytacie [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:19_________________________________________________tymi alu się nie przejmuj....jak żabka zostanie ze mną na dłużej niż do wiosny to 19" zakładam pisałem tak czasami ale coś mi się pierdzieliło,najpierw w silnik zainwestuj bo żabka na 19 ujowo bedzie sie zbierać przy 90KM
  20. olać miske coś za coś ....ale nie zaprzecze że mam sraczke jak jade w koleinach i nie ma innego wyjścia [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:15_________________________________________________zawczasu pomyśl nad jakimiś wspornikami żeby ją troche osłonić bo żeby dziurę w alu zrobić dużo nie trzeba [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 23:17_________________________________________________mi coś chłopaki z kwasówy pospawają w robocie bo i tak była spawana,a dziura była konkretna.
  21. nie szkoda ci miski? na te dziury i koleiny? ja mam i tak spawaną od dołu to by sie troche wyszlifowała :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.