Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:27_________________________________________________lepiej do mnie do garażu przyjedźcie moją furke naprawiać [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 17:28_________________________________________________http://images47.fotosik.pl/415/c937cb350d2b193cm.jpg
  2. Autoryzowany serwis [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________No jak na razie dajemy rade teraz muszę moją sie trochę zainteresować,bo ostatnio ją zaniedbuje
  3. [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 16:36_________________________________________________17 pod Tesco zapewne
  4. w solcu w jura parku tam jest taki plac zabaw duży,jak sie ludzie wyszaleją to może wam agresja przejdzie [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 01:11_________________________________________________a koło solbetu jest parking duży cały wybrukowany więc można sie zimą furkami pobawić [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 01:13_________________________________________________Ale to tylko propozycja świeżaka :gwizdanie:
  5. Kawa... tez bym sie napił gdybym czajnik znalazł zachciało sie w sobote okna wymieniać
  6. Ja tam z makavelim mam co weekend spot u mnie w garażu
  7. Mój pierwszy spot to był ten duży no i mi zaiponowaliście,no ale później lipsztyk nastał... przyznaje że w Bdg na wszystkich spotach byłem,tylko na ostatnim chyba nie,a dlatego do Toronto nie dotarłem bo mam do wymiany rozrząd od 3tyś. km. i sie boje tak daleko zapuszczać żeby mi pasek nie trzasnął po drodze Jak wymienie to z chęcią sie wybiorę,no ale widzę że podział nastał Toruń vs. Bydgoszcz i sie boje że mnie tam kamieniami obrzucą powiem wam że takim pisaniem i wytykaniem błędów nie wiem czy nowych klubowiczów ściągniemy [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 23:38_________________________________________________majki77 NIE DOGONISZ JAPOŃCA BO KRĘCI DO KOŃCA PB98 fura ścigamy sie? po wymianie paska oczywiście co nastąpi w ten weekend mam nadzieje bo zabieram sie za to jak pies do jeża
  8. NIE SPAĆ!!!!!!!! coraz gorzej na tym forum
  9. Jam jest za koniki bym wypuścił troche na torze
  10. Też bym sie wybrał,pooglądał zdjęcia ale ten zaj....y net mi muli i ni uja
  11. gregory gdzieś ty sie podziewał
  12. zejście do kanału no właśnie
  13. Nie znasz powodu mojej nieobecności
  14. [quote name=wera ] A JA WIEM CZEMU [br]
  15. jak tam po spocie? dużo ludu było? ja niestety nie mogłem być
  16. Wszyscy pewnie na kanapie gniją, barowa pogoda
  17. Mi wolno mija :gwizdanie: chciałem sie zarejestrować na to forum ogólne AUDI,ale net mi zamula i nie moge NIE KUPUJCIE IPLUSA
  18. zamulacze jak wam długi weeeeekend mija?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.