Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Fani W ŚWIECIU ŁĄCZCIE SIE!! SZUKAM CHĘTNYCH NA SPOT
  2. Może na jutro bym jakiś spocik w świeciu zorganizował
  3. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    Siema maniacy
  4. Dawno śnieg nie padał k...a jak sypie
  5. Ja chyba jutro w SW porozdaje troche wizytówek,bo duzo tu jeździ i to nawet ciekawie rezanych
  6. Jedrekx ja wczoraj 2 razy do gdańska musiałem śmigać ze świecia,skleroza nie boli
  7. mnie nie bydzie
  8. Ciekawe co sie stanie jak pług będzie jechał Mondeo dostanie całuska
  9. a avatara nie zauważyłeś awatar zauważyłem dobry [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 18:29_________________________________________________Jedrekx przelew na koszulki dziś poszedł
  10. Gregory podpis widzę zmieniłeś
  11. Moja w Świeciu stoi u żonki w garażu
  12. ja jechałem wczoraj o12 to pogoda była słońce świeciło, nie padał śnieg ale wieczorem jak zaczęło sypać to masakra z rana wszystko zasypane jedrekx może sie gdzieś ustawimy i ci kase dam jak będziesz w GD? czy przelewem chcesz?
  13. Pozdrowienia z zasypanego śniegiem Gdańska
  14. poszły konie po betonie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 09:12_________________________________________________FAIL - EVO plummets and falls off dyno
  15. to na co ty czekasz? myślałem że przyjedziesz i sie pochwalisz
  16. makaveli sprzęt podłączony?
  17. rafi_a4 :bicz3: już wszystko wyjaśnione [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 14:29_________________________________________________ Ja ci sie ponabijam
  18. Siemano
  19. Coś czuje że to termostat,jak wymieniałem pompe wody to go widziałem i sie zastanawiałem czy może by go sparawdzić no ale lenistwo wzięło górę i to są tego skutki a miałem go jak na tacy.
  20. Jeszcze po wymianie rozrządu mi kilma nie działa i słabo ogrzewanie grzeje masakra, ten wyklepany amor zamarzł i wali niemiłosiernie na dziurach normalnie 1 krok do przodu 3 w tył z nią.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 12:42_________________________________________________ te 2.5 mają coś podobno z głowicami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.