Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kempes to mnie też byś podpiął, bo mi przegląd wyskakuje w zegarach nie i uj nie zasłużyłeś [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:46_________________________________________________ ja bede z Gregorym widzę że ciśnienia nie ma po tym co napisałeś, znowu ciężkie ustalenia nas czekają a nawet odwołanie spotu czuję ja w każdym bądź razie z binkiem jestem umówiony czy spot się odbędzie czy nie, tak jak mówiłem [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:48_________________________________________________ja bede z gregorym
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SIEMA Z RANA!![br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:16_________________________________________________Najbliższy spot: niedziela, 9 stycznia 2011, godz. 18.00, Bydgoszcz, dolny parking Tesco lub HWS Łuczniczka ZAPRASZAMY!!! że KE? i tak ludzie jeżdżą pod łuczniczke albo Tesco,a wszyscy klubowicze w Toronto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiem coś o tym w zeszłym tygodniu byłem w Inowrocławiu
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
miasto przy spokojnej jeździe 8-9 trasa tak przy 120km-130km 5-6 no a jak obrotomierz sie prawie zamyka i but non stop to sie boje patrzeć
-
[B5 AJL] Pucha czy rurka zamiast kata?
troche??? a widziales jak wyglada katalizator w 1.8t?? no własnie, nie dość że duży to jeszcze nie idzie w lini prostej trochę będzie zabawy żeby w środek wstawić rurke na szczęście pracuje w zakładzie który produkuje maszyny z kwasówy i materiału mam pod dostatkiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jednak jade w niedziele do toronto
-
[B5 AJL] Pucha czy rurka zamiast kata?
Witam,mam pytanko jak bede wycinał kata to lepiej go wybebeszyć i samą obudowe wspawać,czy rurę? bo słyszałem że jak sama pucha zostanie to spaliny sie w niej kotłują i turbo szybko siada Wiecie coś na ten temat?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to pamiętaj .... jutro o 17 pod PiP w Toronto bardzo śmieszne [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 08:18_________________________________________________ w sumie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ide od was zbereźniki do jutra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
polecam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jesteś kowbojem i śmigasz na koniu a na koniec zdejmujesz skalp?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam ich 180 podobno i wszystkie dosiadam [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:51_________________________________________________ szczam :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spoko [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________ to cienki jesteś jak w te dni nie dajesz rady nie jestem indianinem jak ty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ona ma suczkę sznałcerkę a ja owczarka niemieckiego prawiczka a nie chce żeby nie będzie miał lepiej od swojego pana
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ten.... [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:38_________________________________________________dobrze dobrze Bartuś... Ty tam się lepiej zajmij swoją kobietką niestety nie moge są pewne,ciężkie dni w miesiącu...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a gdzie go bede trzymał tyle godzin? ja mam tez kejtra i wole żeby nie doszło do awantury
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
yhym... to powinieneś się cieszyć... zawsze bedziesz z A4 klub spał :> dlatego kupiłem 2 szt. przezorny jestem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
masz w dekiel pies sam zostaje w domu w Sw, a nie chce żeby zalał chatę albo coś twardszego zrobił,a od 7 do 18 to pare godzin jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Żonka z mojej koszulki zrobiła sobie koszule nocną ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jutro odpadam ze spota młoda wiozę do szkoły z rana a o 17 kończy i
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja całą zime na letnich śmigam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja tyż bym sie wstepnie pisał na wypad do stolicy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki