Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Kempes to mnie też byś podpiął, bo mi przegląd wyskakuje w zegarach nie i uj nie zasłużyłeś [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:46_________________________________________________ ja bede z Gregorym widzę że ciśnienia nie ma po tym co napisałeś, znowu ciężkie ustalenia nas czekają a nawet odwołanie spotu czuję ja w każdym bądź razie z binkiem jestem umówiony czy spot się odbędzie czy nie, tak jak mówiłem [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:48_________________________________________________ja bede z gregorym
  2. SIEMA Z RANA!![br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 10:16_________________________________________________Najbliższy spot: niedziela, 9 stycznia 2011, godz. 18.00, Bydgoszcz, dolny parking Tesco lub HWS Łuczniczka ZAPRASZAMY!!! że KE? i tak ludzie jeżdżą pod łuczniczke albo Tesco,a wszyscy klubowicze w Toronto
  3. wiem coś o tym w zeszłym tygodniu byłem w Inowrocławiu
  4. miasto przy spokojnej jeździe 8-9 trasa tak przy 120km-130km 5-6 no a jak obrotomierz sie prawie zamyka i but non stop to sie boje patrzeć
  5. troche??? a widziales jak wyglada katalizator w 1.8t?? no własnie, nie dość że duży to jeszcze nie idzie w lini prostej trochę będzie zabawy żeby w środek wstawić rurke na szczęście pracuje w zakładzie który produkuje maszyny z kwasówy i materiału mam pod dostatkiem
  6. Jednak jade w niedziele do toronto
  7. Witam,mam pytanko jak bede wycinał kata to lepiej go wybebeszyć i samą obudowe wspawać,czy rurę? bo słyszałem że jak sama pucha zostanie to spaliny sie w niej kotłują i turbo szybko siada Wiecie coś na ten temat?
  8. to pamiętaj .... jutro o 17 pod PiP w Toronto bardzo śmieszne [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 08:18_________________________________________________ w sumie
  9. ide od was zbereźniki do jutra
  10. jesteś kowbojem i śmigasz na koniu a na koniec zdejmujesz skalp?
  11. mam ich 180 podobno i wszystkie dosiadam [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:51_________________________________________________ szczam :polew: :polew:
  12. :polew: :polew:
  13. spoko [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:46_________________________________________________ to cienki jesteś jak w te dni nie dajesz rady nie jestem indianinem jak ty
  14. ona ma suczkę sznałcerkę a ja owczarka niemieckiego prawiczka a nie chce żeby nie będzie miał lepiej od swojego pana
  15. a ten.... [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 23:38_________________________________________________dobrze dobrze Bartuś... Ty tam się lepiej zajmij swoją kobietką niestety nie moge są pewne,ciężkie dni w miesiącu...
  16. a gdzie go bede trzymał tyle godzin? ja mam tez kejtra i wole żeby nie doszło do awantury
  17. yhym... to powinieneś się cieszyć... zawsze bedziesz z A4 klub spał :> dlatego kupiłem 2 szt. przezorny jestem
  18. masz w dekiel pies sam zostaje w domu w Sw, a nie chce żeby zalał chatę albo coś twardszego zrobił,a od 7 do 18 to pare godzin jest
  19. Żonka z mojej koszulki zrobiła sobie koszule nocną ;(
  20. Ja jutro odpadam ze spota młoda wiozę do szkoły z rana a o 17 kończy i
  21. ja całą zime na letnich śmigam
  22. Ja tyż bym sie wstepnie pisał na wypad do stolicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.