Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Masz pomysły [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:55_________________________________________________nowek zrób jeszcze ogrzewanie podłogowe
  2. wszystkiego naj mann-y :drunk:
  3. Ale tu stypa dzisiaj
  4. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:00_________________________________________________ :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:01_________________________________________________ Tak się zapewne zrobi ale dopiero w Bydgoszczy !! Zaraz przejdę się po kolejną buteleczkę oleju :wallbash: zapodaj sobie Moby - Flower i w droge [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:03_________________________________________________a tak swoją drogą to może jakiś uszczelniacz puścił,np.na wałku rozrządu,albo na wale i pasek go przenosi dalej. zdejmij tą małą osłone z góry co jest przykryte koło pasowe od wałka rozrządu i zobacz czy tam sucho jest,bo jak jedziesz to pęd powietrza go pcha na cały silnik i śmierdzi ja tak miałem
  5. [quote name=wera ] bo jest weekend i wszyscy odpoczywaja hehhehe taaa.... zapomniałem
  6. co tu taka stypa dzisiaj
  7. [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 08:53_________________________________________________Siema z rana
  8. Furka git też takie lampki chce z przodu
  9. na początku tak myślałem jak jechałem pod szpitalem wojskowym,lecz na grunwaldzkiej jak mi zaczęła na luzie i wciśniętym sprzegle hamować to zauważyłem że jest coś nie tak jak sie w lesie zatrzymałem to z przedniego prawego koła dymek leciał i azbestem było czuć czyli klocki sie fajczyły i tarcza fioletowa ale po telefonie do grzesia,wglądzie na forum i magicznej kombinacji puściło i niby jest dobrze,ale mi i tak cos nie pasi jutro musze ogarnąć temat
  10. a mi sie dzisiaj wyświetlił komunikat na fis-e break light czy cos takiego i i hamulce sie zblokowały pedał twardy masakra
  11. No właśnie,Damian dawaj foty
  12. a ten skrót petary wyszedł mi tak że 1.5 godziny jazdy i wyjechalismy w Grudziądzu cofneliśmy sie z 3 km. na krzyżówkę do chełmna i jakieś 20 km przez koniec świata jechaliśmy,nawet nie wiedziałem że takie zadupia w Polsce są [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:06_________________________________________________ Uuu... blondi znam juz twój portret psychologiczny moge Ci kask i pas z narzedziami pozyczyc a byłem w Toronto mogłem wpaść pożyczyć
  13. Uuu... blondi znam juz twój portret psychologiczny
  14. Blondi20 Ja się na szczęście grzałam za tydzień sciepa dla mnie na paliwo za to grzanie [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:48_________________________________________________ to jak na Ciebie nie działają Kadzidełka erotyczne no to tylko Ci koszulka zostaje :P :polew: może zadziała poczekamy zobaczymy :polew: trzeba sie zalogować oj to to musi być odpowiedni nastrój... :D weż jakieś wino.. zapał kadzidełko... odpowiedni ciuszek ubierz :D hehe chyba wiesz co robić nie musze Ci mówić mam... taki fajny... czarny dres :polew: i troche nalewki w samochodzie [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________Damian a tak na marginesie,to jaki fajny ciuszek? bo to że laski sie w bieliznę ubieraja to wiem ale faceci? co ty za ciuszki ubierasz? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:52_________________________________________________Damian,czyli z tym indianinem w pióropuszu to prawda? :polew: :polew: :polew:
  15. to jak na Ciebie nie działają Kadzidełka erotyczne no to tylko Ci koszulka zostaje :P :polew: może zadziała poczekamy zobaczymy :polew: trzeba sie zalogować
  16. Trzeba częściej wpadać na jakiś placyk póki śnieg jest ja sie wyszalałem troche,tylko te murki mnie przerażały jak koło nich bokiem przelatywałem :gwizdanie:
  17. Spot dobry byl żonka też jest za,tylko następnym razem cos mocniejszego [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________ a jak prawie jak wielosezonowe [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________Damian przekaz Agnieszce że zapach fajny i adekwatny do nazwy,szkoda tylko że na Bartka nie działa
  18. życie po drodze sie sie ściagnie komus w fordonie
  19. a ty jedziesz czy nie na tego spota? czy sie ?
  20. lub http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926&highlight=reanimacja+n75 [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________ a wejdź na ten link co podałeś [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________ja tylko podałem co mi wywala,nie pisałem że nie moge znaleźć jak to ogarnąc
  21. 1262 ZawĂłr magnetyczny ograniczenia ciĹ›nienia doĹ‚adowania-N75 przerwa na wyjĹ›ciu dokładniej to to wyskakuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.