Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. miodzik musi być podobno jak wyczyścisz ten N75 to co tydzień wymieniasz ogumienie z przodu a mi wywala go jak pod kompa podłącze z dopiskiem BŁĄD SPORADYCZNY
  2. Grześ to był żart nie dam nikomu mojej niuni znalazłem jak wyczyścić i zregenerować zawór N75 we wtorek operacja tunning [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:18_________________________________________________a potrzebne do tego są patyczki do uszu,WD-40 i klej kropelka
  3. a myslisz po co mojej młodej prawko
  4. KRISTOFER wszystkiego naj :drunk: :drunk:
  5. grześ jej nie sprzeda to sie nazywa miłość [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________ już sie nie tłumacz,jutro jak nie przyjedziesz to będziesz sie wieczorem na forum tłumaczyć
  6. Co 2 tygodnie w niedziele : raz BDG, raz TRN, ale zdarzają sie też takie nadprogramowe także śledź forum Zabieracie swoje Panie na spot? moja tradycyjnie jedzie czeka na chętna co chce wypić z nia piwo,bo boi sie na trzeźwo ze mną jeździć Agnieszka także będzie jak coś... :good: Możliwe że moja Żona również się pojawi ale piwka nie wypije gdyż jest w ciąży dopisz sie do listy co by zametu nie było
  7. kubica chyba bo naklejka F1
  8. Co 2 tygodnie w niedziele : raz BDG, raz TRN, ale zdarzają sie też takie nadprogramowe także śledź forum Zabieracie swoje Panie na spot? moja tradycyjnie jedzie czeka na chętna co chce wypić z nia piwo,bo boi sie na trzeźwo ze mną jeździć Agnieszka także będzie jak coś... :good:
  9. Co 2 tygodnie w niedziele : raz BDG, raz TRN, ale zdarzają sie też takie nadprogramowe także śledź forum Zabieracie swoje Panie na spot? moja tradycyjnie jedzie czeka na chętna co chce wypić z nia piwo,bo boi sie na trzeźwo ze mną jeździć
  10. te tez mogą być przykładowe pokazywałem bo tak na prawde nie wiem jeszcze jakie wezme byle z czarnym srodkiem [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 19:03_________________________________________________ a co mają spryski wspólnego? toć i tak beda bo xenon napewno będzie
  11. http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-99-dayline-black-w-wa-i1410124249.html ogólnie te mi sie podobaja
  12. http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-95-99-black-angel-eyes-i1423968254.html może cos takiego [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:28_________________________________________________http://moto.allegro.pl/lampy-przed-angel-eyes-audi-a4-b5-99-01-czarne-i1383641771.html[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________nie mam pojecia jakie wybrać
  13. tył to conajmniej po I lifcie przy poliftach z przodu :gwizdanie: tył mam po 1 lifcie a przód troche poczeka,a będa z czornym środkiem
  14. a znajdziesz
  15. Ramki klubowe zamówione w końcu niunia będzie naznaczona
  16. jeszcze zapewne tu wrócisz cwaniaczku wróciłem [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 09:40_________________________________________________gdzieś już tą listę widziałem w zeszłym tygodniu podobna była tylko jeszcze Reniu był na niej [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 09:54_________________________________________________A ten Kierownik to już w ogóle w chu.. wali ze spotami [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:10_________________________________________________o w morde chyba tu siedzi
  17. Dobra ide ;( żonka mnie wygania
  18. mi za to światła nie przygasają w rytm basu z braku prądu i ten klekot spod maski :doh1: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________ r to przez ten przedni zderzak tak wygląda.... ach te wkręty
  19. już mamy portret psychologiczny [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:13_________________________________________________ do czego zmierza to forum o tej porze do
  20. i tak cie dogonie AJL
  21. kijany rulez
  22. no wiesz... ja nie z takich wole moją żonkę
  23. ten co dobudzić sie nie może
  24. ;( ide sie logować do jutra łobuzy
  25. nie pamiętasz ryczącej B5 grafit z pod PIP?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.