Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tak gadam na twój zderzak gregory a sam plecionki nie wymieniłem jeszcze za to ryczy juz jak subaru
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale co ?? klucz czy żabke ,a może klucz żabke klucz żabkę i siebie [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________Renia fura u góry
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie do niej loguje czinczem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
toć od kiedy jego żonka śpi w koszulce klubowej ,Wiśnia na widok logo a4-klub.pl szuka gdzie się wylogować żonka to też czyta
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o f*ck....tyle jobania to do emerytury się za to nie wezme jutro na wioche jade to może ogarne weż na spota to ogarniemy temat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba tak jak żona pozwoli [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________ co ty gadasz żaden wstyd kwestia chęci i czasu :gwizdanie: no pod tesco nie pada,a wystarczy klucz 17 tylko nic więcej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grzechu na tej focie od tyłu żaby widać konkretnie ten zderzak rozje.... :polew: wstyd...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.smog.pl/wideo/41838/parkowanie_matizem/[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________http://demotywatory.pl/963/Potworra-z-Lochness [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 17:44_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/41674/kompilacja_mocnych_wpadek_klasyka/[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:16_________________________________________________zakładam gaz http://www.autokrata.pl/artykul/najszybsze-auto-swiata-na-gaz-lpg-10259
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________Dziadek wczoraj gnając do CSW szybkim tempem natchnął pana w B6 w avancie do towarzystwa podczas wyprzedzania czego sie dało tylko chłopak sie zdziwił chyba troche jak dałem mu sie wyprzedzić i cały czas na zderzaku mu siedziałem bo myślał że jak ma nowszą fure to ja moją niunią go nie dogonie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mi też jutro jade na zakupy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema. grzechu gdzie jest ten sklep? jutro jade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bym mojej żonki nie wysadził [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________ :slina: :slina:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bozia w dzieciach dobra ide w kime,do jutra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:slina: :slina: mógł dać wydech posłuchać :slina: albo jej troche wstawić jak miał maske otwartą :slina:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grześ,a widziałeś gdzieś zdjęcie zaworu N75 na forum? bo w googlach nic ni ma albo bardzo mały format
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zawsze w łeb dostaje od młodej jak wyprzedzam i mi światłami mrugają z naprzeciwka moja mnie straszy że zajdzie w ciąże żebym wolniej jeździł jeszcze jak zrobie zaworek N75 to będzie wieksze kopyto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja miejsca w uj i samochód pusty tylko my dwoje i jeszcze dostawałem joby ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:?: o ograniczniku w postaci żony?? musze na hamownie się kiedyś wybrać bo pare osób mówiło mi że nie ma tam 90koni może tam jest 3.0TDI wsadzony z b7-ki tak,cały czas mi nadawała nad uchem że mam zwolnic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do ciebie to było gregory
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bo miałem oganicznik kolo siebie żonke moją póki nie wyrezam barku w schowku dla znieczulenia to szybciej jeździć nie moge
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto zamawia? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________ciekawe jak by w podświetleniu gir świeciły
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a czarne są? albo grafitowe? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Może też bym sobie wziął
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro albo w weekend bo tak to mam popołudniówkikawe....psia mać Wiśnia widze że jednak wbiłeś na forum a jak,to już jest uzależnienie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ten to zawsze coś schrzani :bicz3: jak śmiesz tak o mnie pisać [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________ Bartosz też sie pisze na takiego spota - Meetingi Kujawsko-Pomorskie