Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. mojej młodej w peugeocie ostatnio podczas jazdy sprężyna pękła kluczem do kół ja włożyłem w kielich i jechaliśmy tak 20km później lawetą do chaty
  2. nie macie innych tematów?
  3. http://gobarbra.com/hit/new-cf39f75a3731155ea56bbae546821a5a
  4. Dla Damiana też sie coś znajdzie http://gobarbra.com/hit/new-8e5be7d792333b7fdb3763ea8734bd89[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 12:29_________________________________________________http://gobarbra.com/hit/new-874ad660a30cdb39cd0d26832f241e57
  5. Dominik http://gobarbra.com/hit/new-3d043ec508918134933104e132d4263c
  6. http://gobarbra.com/hit/new-99a68bfbd64161a498addd23cc31e5fe
  7. http://gobarbra.com/hit/new-d9ea160015dbc69ea97d38dcc59906c7 :polew:
  8. Los Damianos lokos ma dziś urodziny najlepszego!! zdrowia szczęścia pomarańczy niech ci Aga nago tańczy (w koszulce audi forum )
  9. jep,koleś ma z forum bo wątek założyłem w dziale kupie i sie odezwał że ma nową ale miał foto mi wysłac na gg i cisza nastała od tamtego czasu[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:40_________________________________________________a masz jakąś na zbyciu?
  10. a i tak z allegro kupiłem,z pod poznania
  11. na giełdzie chyba nic ciekawego nie ma,ja jak moja kupowałem to w okolice gniezna jeżdziłem tam fur od groma na sprzedaż
  12. :slina: [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:54_________________________________________________szkoda że w avancie ale prezentuje sie ślicznie
  13. to musisz wiecej drewna wozic bo jak sie urodzi to wogole nie bedziesz miał kasy na nic
  14. [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:13_________________________________________________ Spoko póki co nie mam takiej kasy sprzedaj mana szefowi [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:15_________________________________________________powiesz że ukradli
  15. 3m sie furka zajebiaszcza jak ją kupisz to sie do mnie nie odzywaj :polew:
  16. Furka ładna w sam raz na fotelik i Gerbery na skórze :polew: ale zdradzisz samochód z tym pięknym logo o 4 kółkach
  17. z takimi gównami sie ścigasz. ja ścigałem sie z żonką ona swoim a ja audi to miałem 210 tam [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 23:01_________________________________________________to trzeba być Bartoszem żeby przy 30 cm śniegu na poboczu i letnich oponach sie ścigać
  18. a ja na płatnej do 200 dociągnąłem, ale musze koła wyważyc bo telepało ją jak starą k....
  19. myślałem że to ty bo tez ciemny niebieski jakis i diody na postoju miał
  20. Tak dwa jedno tam gdzie stalismy a srebrne za stacją koło myjni a co?
  21. jak dla mnie troche cena chyba wygórowana [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:26_________________________________________________ Na fotkach źle nie wygląda. facet to świnia Sam na to wpadłeś?? Czy masz Suflerkę ?? łłłiiiii tam,piosenka taka była podobno :gwizdanie:
  22. :oklaski:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:22_________________________________________________[quote name=wera ] ...... facet to świnia
  23. ona mnie chłosta wrr.....
  24. [quote name=wera ] toć nie ja a ty gdzieś sie wybierasz że tak nawołujesz ?? a kto śpi? chlyj krasnalu a ze ten krasnal to niby kto ???
  25. łokey przyszły weekend? [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:07_________________________________________________[quote name=wera ] nie spać.... :> weekend wolny a kto śpi? chlyj krasnalu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.