Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mojej młodej w peugeocie ostatnio podczas jazdy sprężyna pękła kluczem do kół ja włożyłem w kielich i jechaliśmy tak 20km później lawetą do chaty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie macie innych tematów?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://gobarbra.com/hit/new-cf39f75a3731155ea56bbae546821a5a
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dla Damiana też sie coś znajdzie http://gobarbra.com/hit/new-8e5be7d792333b7fdb3763ea8734bd89[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 12:29_________________________________________________http://gobarbra.com/hit/new-874ad660a30cdb39cd0d26832f241e57
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dominik http://gobarbra.com/hit/new-3d043ec508918134933104e132d4263c
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://gobarbra.com/hit/new-99a68bfbd64161a498addd23cc31e5fe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://gobarbra.com/hit/new-d9ea160015dbc69ea97d38dcc59906c7 :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Los Damianos lokos ma dziś urodziny najlepszego!! zdrowia szczęścia pomarańczy niech ci Aga nago tańczy (w koszulce audi forum )
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jep,koleś ma z forum bo wątek założyłem w dziale kupie i sie odezwał że ma nową ale miał foto mi wysłac na gg i cisza nastała od tamtego czasu[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:40_________________________________________________a masz jakąś na zbyciu?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a i tak z allegro kupiłem,z pod poznania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na giełdzie chyba nic ciekawego nie ma,ja jak moja kupowałem to w okolice gniezna jeżdziłem tam fur od groma na sprzedaż
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:slina: [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:54_________________________________________________szkoda że w avancie ale prezentuje sie ślicznie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to musisz wiecej drewna wozic bo jak sie urodzi to wogole nie bedziesz miał kasy na nic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:13_________________________________________________ Spoko póki co nie mam takiej kasy sprzedaj mana szefowi [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:15_________________________________________________powiesz że ukradli
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
3m sie furka zajebiaszcza jak ją kupisz to sie do mnie nie odzywaj :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Furka ładna w sam raz na fotelik i Gerbery na skórze :polew: ale zdradzisz samochód z tym pięknym logo o 4 kółkach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z takimi gównami sie ścigasz. ja ścigałem sie z żonką ona swoim a ja audi to miałem 210 tam [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 23:01_________________________________________________to trzeba być Bartoszem żeby przy 30 cm śniegu na poboczu i letnich oponach sie ścigać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja na płatnej do 200 dociągnąłem, ale musze koła wyważyc bo telepało ją jak starą k....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
myślałem że to ty bo tez ciemny niebieski jakis i diody na postoju miał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak dwa jedno tam gdzie stalismy a srebrne za stacją koło myjni a co?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak dla mnie troche cena chyba wygórowana [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:26_________________________________________________ Na fotkach źle nie wygląda. facet to świnia Sam na to wpadłeś?? Czy masz Suflerkę ?? łłłiiiii tam,piosenka taka była podobno :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:oklaski:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:22_________________________________________________[quote name=wera ] ...... facet to świnia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ona mnie chłosta wrr.....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] toć nie ja a ty gdzieś sie wybierasz że tak nawołujesz ?? a kto śpi? chlyj krasnalu a ze ten krasnal to niby kto ???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
łokey przyszły weekend? [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:07_________________________________________________[quote name=wera ] nie spać.... :> weekend wolny a kto śpi? chlyj krasnalu