Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. mojego neta mi zabrała i nie chce oddać mam szlaban
  2. było grubo trza do rzeczywistości wracać rewanż u Nas idziemy do samochodu ledy obejrzeć ?
  3. Gregory, no to zaczynamy :drunk: Nowek 100-ówka :drunk:
  4. manny ja kiedys czytalem ze masy sa laczone gdzies pod nogami pasazera z tylu chyba z prawej strony, ale ile w tym prawdy to niewiem, nigdy tego nie sprawdzalem, WISNIA pomimo imma w liczniku u grzecha, niestety tylko vag, takze nie ma czego tam szukac... ja mu tak za pierwszym razem skasowałem
  5. ostatnio załatwiałem kumplowi do TDI ORI szklanki INA za 20zł za sztukę tu w Bydgoszczy, więc jak chcesz to mogę Ci załatwić. jak byś mógł [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 17:57_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=106137.0 tego miał szukać
  6. ty sie smiej u mnie też ogrzewanie nie działało to mi młoda tyż sprzedać niunie chciała
  7. zdzwonimy sie ja mam kazdy wolny
  8. http://moto.allegro.pl/popychacze-zaworow-hydrauliczne-szklanki-vw-audi-i1467533009.html te są dobre [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:18_________________________________________________ to kiedy?
  9. moja młoda pić nie musi, prawko ma
  10. kieliszki lepsze [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:05_________________________________________________http://moto.allegro.pl/popychacze-szklanki-audi-vw-seat-skoda-1-8-20v-t-i1440022697.html
  11. tam ceny mają kosmiczne
  12. z przyjemnością kto widział jakieś dobre szklaneczki do audi i łańcuszek rozrządu na allegr do mojego potworka? bo nie chce mi sie szukac [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:54_________________________________________________no i w dobrej cenie
  13. czemu tam nie byłeś taki mądry [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:47_________________________________________________ ja mam ustawione tak że jak obojętnie które drzwi otwierasz to wszystko się zapala i wtedy jest ten kox efekt ledów dlatego przyjedziesz do dziupli pokazać dziadkowi i dziadek też sobie tak wyreza
  14. Grześ jak ci servis znowu wyskoczył to gdzieś w wątku "zrób to sam" było [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:37_________________________________________________a i peugeot ogarnięty :gwizdanie: prawa strona teraz troche wyżej jest ale jeszcze pewnie sie ułoży
  15. ja właśnie skończyłem przeglądać wnikliwie wątek pt: "zrób to sam" i znalazłem wiele ciekawych info więc od pon zaczynam
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7063.0 coś dla grzesia
  17. [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:30_________________________________________________ja już mam planów na renowacje mojej do wakacji więc dziupla zamknięta od next weekendu dokończe tylko to co komu obiecałem i zabieram sie za moje maleństwo
  18. a sam nie możesz trochę zabawy nie zaszkodzi [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:21_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38114.15 bede sie bawił
  19. a ja wywaliłem ślizgi i końcówki zderzaka na wkręty wkręciłem do błotnika i jest git
  20. Spot naprawa błotnika poczeka,silnik ważniejszy
  21. grzech a ty będziesz na spocie czy jaja sobie robisz?
  22. konkurencja dla konarzewskiego
  23. tak myślałem że sie ułoży bo na początku masakra była [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 01:03_________________________________________________moja dziupla

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.