Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja sobie jade na grilla :gwizdanie: poza tym nie ma chętnych żeby mi hamulce naprawić więc mnie nie będzie [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 15:25_________________________________________________Co tu taka stypa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co będzie? Rocznica śmierci Jana Pawła II...Wiśnia ogarnij sie nie mam pamięci do dat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co będzie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Audi rozkodowane z wlepki [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________http://mistrzowie.org/56457/Desperacja[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:12_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:12_________________________________________________a tu coś lepszego [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________http://mistrzowie.org/113087/Bestia
-
[B5 AFN] Sprawdzenie pompy hamulcowej
ostatnio u kumpla na prowadnicach sie zacinały,odkręć torxem chyba 6 wyciągnij nasmaruj i zobacz czy problem zniknie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
śmiej sie śmiej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ty mi lepiej pompe albo serwo kup za moje dobre serce bo coś z tego mi padło [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________Obiecujesz?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tyle masz roboty na głowie że brak czasu na twojego ? ;d co masz z nim ? w ogóle nie mam w 3 dni sie coś posypało i pedał w podłoge wpada, jak próbowałem odpowietrzyć to w ogóle ciśnienia nie ma na przednim lewym kole,tylko to próbowałem odpowietrzyć bo jak zobaczyłem że nie ma ciśniena to dałem sobie spokój [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________ JA!! JA!! JA!! nówki sztuki Ci założe poczekaj jak ci wymienie wahacze pourywam śruby [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________ napisz do 89Paweł89 :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:14_________________________________________________Kieras "szewc bez butów chodzi " :polew: [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:15_________________________________________________w końcu dziadek kody wypasu spisał z niuni dzisiaj będe sprawdzał co tam sie w niej kryje :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema !!!!!! kto mi naprawi hamulce?
-
[B5 AFN] Sprawdzenie pompy hamulcowej
powiem ci że też takie cuś miałem tyle że mi sie samo zaczęło blokować do tego stopnia że tarcza sie zgrzała i klocki zaczęły palić. po odpaleniu samochodu na wciśniętym pedale hamulca ustąpiło i do dziś mam z tym spokój (bo teraz nie mam w ogóle hamulców )[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________aha,a pedał ci sie twardy zrobił?
-
[B5 AJL] Brak hamulców
Witam,od pewnego czasu (około dwa tygodnie) moja B5-tka cierpi na brak hamulców,objawia sie to tym że pedał wpada w podłogę i dopiero przy samym końcu troszkę łapie, a że jeżdżę samochodem dziewczyny "Odi" stoi w garażu. Ostatnio po 3 dniach odpaliłem i o dziwo hamulce były sprawne jak przed awarią po przejechaniu około 70 km usterka powróciła dzisiaj zabrałem sie za naprawę,odkręciłem lewe przednie koło,odpowietrzam a tam z odpowietrznika ledwo płyn wypływa a pedał dalej wpada w podłogę odłączyłem pompę ABS-u zero reakcji.Pytanie: odpowietrzyć wszystkie koła i zobaczyć co sie będzie działo? ( choć ledwo co płyn wypływa na wciśniętym hamulcu), mi sie wydaje że serwo albo pompa nie domaga z braku ciśnienia chyba że sie myle, miał ktoś podobny problem? co to może być?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do wakacji też tak będe sie wyginał na drzwiach i ramkach okien w audi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ma ktoś od nas audi a4 b5 kremową przed lifta? bo stoi na leszczyńskiego na klubowych ramkach [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________ Mudżyny dają rade
-
[B5 ADR] Termostat czy czujnik
Miałem dokładnie to samo wymieniłem termostat i gra gitara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.pl/MotoPL/1,112646,9322089,TOP_10____Szybcy_i_wsciekli__z_Polski,,ga.html głosujcie na malczana jakie ma alusy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzieli my to pare stron wstecz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jaki kolo :polew: :polew: bez kitu hydraulik już był we francji na bilbordach teraz będzie mechanik :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiesz dobrze że sprzętu nie mam nie płacz,przegwintuje sie i będzie git [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 07:59_________________________________________________Niewdzięcznicy :polew: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 08:03_________________________________________________ o wiele ładniejsze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bez WD-40 nie podchodzę do niczego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u noweka też nie chciało iść ale dałem rade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ide pucować maszynerię bede później
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] wiśnia dawno cie nikt nie skopał chyba :bicz3: a co,chętna jesteś?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jako różowy mam obowiązek zgłaszać (wspomagać moderatorów/admina) niezgodności na forum ale po znajomości na razie cie oszczędzam ostatnio na pare osób uprzejmie doniosłem standardowe porządki na forum :gwizdanie: :bicz3: :bicz3:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Konfitura jesteś?