Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT 17.04.2011 ŚWIECIE PARKING LIDL (KOŁO STACJI BP) GODZINA 18.00 i po problemie z uwagi na to że nie mam hamulców tam jakoś sie doczłapie. Skoro CB i CT nie odpowiada niech będzie CSW. 1. WIŚNIA 2.?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bym sie wybrał tylko na kimś musiał bym sie zatrzymać pompa będzie w przyszłym tygodniu,w końcu będe mógł śmigać.[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:48_________________________________________________Kempes widział skuteczność hamulców
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to już zacznij myśleć co następne jebnie bo odkąd Cie znam to same awarie masz teraz pewnie łańcuszek rozrządu, i stajnie c**j strzeli
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
prawda w oczy kole [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________pompa zamówiona będzie hebel
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sumie jeszcze trochę śrubek do pourywania masz [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________ pompami siadła, już była wymieniana bo na boku ma wybite A3 więc coś było już dłubane [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:42_________________________________________________[quote name=wera ] wiem że zazdrościsz hheheh ze niby czego ty masz tylko dwie opcje albo wiesz... słyszałem plotkę o twoich zabawach w Tesco w dziale warzywnym świeże ogóreczki itp. [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:43_________________________________________________ 2 koła hamują i nawet ABS działa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik Ty to chyba masz za zdrowe uzebienie w toaletach aż wrzało :jerk: Wiśnia a Ty to może teraz chcesz sprawdzić ile masz koni pod maską i sie ustawisz na kresce z klekotem :polew: teraz to nie mam hamulców ale jak opanuje temat to czemu nie ale po co ci wstyd robić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a nie tylko pracą żyje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] wisnia ty tylko o jednym wiem że zazdrościsz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w toaletach aż wrzało :jerk:
-
[B5 AJL] Brak hamulców
to chyba od strony serwa bo wszędzie sucho jest[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:15_________________________________________________Prawdopodobnie pompa padła,czuć jak w sekcji 1 od strony kabiny powietrze w przewodzie jest (stąd metaliczny dźwięk) poza tym przednia lewa tarcz zardzewiała po przejażdżce i tylna prawa a na pompie widnieje od strony kierowcy nabity symbol A3 więc coś już było grzebane.
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
no u mnie prawdopodobnie pompa niedomaga powodzenia z usterką
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema zamulacze, coś tu cicho ostatnio.
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
ja nie jeżdżę bo łapie dopiero przy podłodze i od razu ABS sie załącza boje sie że zatrzymam sie komuś na zderzaku i peugeotem mojej dziewczyny śmigam,ostatnio sama sie naprawiła i hamulce wróciły do normy,ale to tylko na 80km tylko bo później znowu wysiadły
-
[ALL B5] Demontaż hamulca i zapowietrzenie ?
tak patrze to u mnie jest to samo też metaliczny dźwięk przy hamowaniu ale powietrza nie było bo wymieniałem przewody z przodu,wymieniałem płyn i powietrza nie było w układzie [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________tyle że ja nic nie grzebałem przy hamulcach
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
chodziło o Wiśnie,tego co ma 1.8T, które moim klekotem na wstecznym objeżdzam ja mam taki silnikczek od wycieraczek jak ty w tym klekocie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja musze pogadać teraz z wisnią.. i 15 karniaków na wstępie bez popity :D e tam,łykam jak bocian żabę [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:26_________________________________________________ no fele ładne ładnie sie prezentuje,tylko jeszcze gleba do tego i [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________Greg bydziem aż sie [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:30_________________________________________________a na drugi dzień nasze prześladowczynie :bicz3:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
B6 tylko chyba po 2001 albo 2002 roku[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:54_________________________________________________Nie wiem jak często aktualizują internetową bazę danych Audi, ale po wpisaniu numeru VIN Audi na stronie: http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html Powinny wyświetlić się aktualne akcje serwisowe dla danego numeru nadwozia.[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:55_________________________________________________tutaj lista nr cewek które nie podlegają wymianie: http://www.scribd.com/doc/51072764/28E9
-
[B5 AJL] Brak hamulców
nie ma,miałem 2 przewody do wymiany z przodu gumowe,wymieniłem odpowietrzyłem i sie nic nie poprawiło [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:19_________________________________________________i dlaczego obroty wariują jak sie pompuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no tak właśnie widziałem że coś tych cabrio tam sie kręciło [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________ale to R8 :slina: nie zasne dziś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
136 kucy w hdi [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:26_________________________________________________i Jędrka brata widziałem mazdą na łuczniczce :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:27_________________________________________________o ile to ta niebieska mazda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mój szwagier ma podobny na fonie tylko z bitem za***istym [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:01_________________________________________________dzisiaj jade sobie z Bdg do Świecia wjeżdżam na obwodnice świecką,patrze w lusterko a za mną czarne R8 na Poznańskich blachach... piękne... :slina: :slina:
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
to jest nas 3 już w CSW ale ekypa [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 10:46_________________________________________________Ale moje korzenie i tak są w CB :gwizdanie: i mam nadzieję że tam wrócę Jest nas więcej niż 3 - poszukaj na forum. Tylko koledzy się nie odzywają. chodzi mi o aktywnych a nie tych, co mają tylko ramki klubowe
-
[B5 AJL] Brak hamulców
nic nie było grzebane[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________płynu jest full[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________w sumie kiedyś z 3 miechy temu miałem dziwną sytuację,jechałem sobie spokojnie aż tu nagle zaczęło piszczeć i kontrolka sie zapaliła na Fis-ie,a że śpieszyło mi sie do pracy to to olałem po przejechaniu jakiś 30km pedał hamulca zaczął twardnieć,po ujechaniu około kilometra zaczęło mi sie koło przednie prawe blokować do tego stopnia że dymek poszedł. Zjechałem na bok zgasiłem silnik,odpaliłem na nowo,nic nie pomogło,skasowałem błędy z kluczyka z kompa,nic. Dopiero kolega z forum wynalazł żebym zgasił samochód i odpalił na wciśniętym pedale hamulca i pomogło nic już sie nie blokowało i hamulec wrócił do normy aż do dnia kiedy w ogóle przestała hamować,czyli jak w temacie.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:32_________________________________________________aha jak rozebrałem tę stronę gdzie sie blokowało koło to tylko tarcz była trochę przypieczona i klocki,a tak wszystko pracowało jak należy tłoczek odbijał itd.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:34_________________________________________________wczoraj wymieniłem płyn w układzie hamulcowym,odpowietrzyłem cały układ (zauważyłem że zbiorniczek pęka od strony podszybia ) podczas odpowietrzania gdy kolega pompował obroty wariowały,ciśnienia w układzie prawie w ogóle ledwo co płyn wypływał,pedał jak zwykle w podłogę. [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 09:37_________________________________________________na przewodzie od kolektora ssącego do serwa jest zaworek zapewne jednostronny moim skromnym zdaniem on może być przyczyną moich problemów gdyż podczas wciskania hamulca powietrze nie zostaje w serwie tylko oddaje do kolektora i dlatego obroty wariują,mam rację? . Jak sprawdzę podzielę sie z wami informacją bo męczy mnie już ta awaria.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zbieżność na oko [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________ będzie znosić w następny weekend :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może moje też sie załapie [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:04_________________________________________________dobra już wiem, B5 nie podlegają tej akcji ;([br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________i jak Greg? znosi jeszcze?