Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdrowych wesołych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
coś mnie prześladują awarie sprzętów ostatnio
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: przy kubusiu [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:21_________________________________________________ coś nie chce sie odpalić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew: zapomniał jak sam z Wiśnią urządzał sobie GG, a ze mną i Zuz@ kalambury :polew: no właśnie , chyba nie tą nogą z rańca wstał :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niezły wynik dobrze że samochód wczoraj poskładałem bo dzisiaj coś nie mam chęci żeby do garażu iść
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
Odpinasz wężyk z N75 idący do gruszki i dmuchasz w nią np pompką i widzisz czy sie rusza czy nie. Ja wymieniłem filtr powietrza, bo był jakiś pognieciony, gruszka chodzi normalnie, N75 i DV wymienione trochę ponad rok temu, cały fmic z orurowaniem złączkami nie mają nawet roku, świece też niedawno wymienione . Może cewki szlak trafia... wiem,odpiąłem i nie chodzi poza tym turbina już prawie na wierzchu,dzisiaj dokończę wyciągać i obadam co i jak a wyciągnąć ją to nie lada wyczyn [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 11:53_________________________________________________bo na rozruszanie sztangi jak turbo w samochodzie nie ma szans a jak chciałeś ruszyć sztange? myślałem że sie obejdzie bez wyciągania turbo,ale już po operacji jutro jazda testowa bo dzisiaj kac gigant
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:> Wiśnia Ci pomoże,ma już praktyke w opiece nad niemowlakami a ja też wtedy będe miała wychodne :> hehe wkopałeś teraz też jego :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Impreza przednia Norbi czekam na następną, tym razem może u nas jakiś grill okey ide pilnować Bartka bo zabrał sie za obcinanie swoich trzech włosów, a po takim piciu to nie wiem co on za wzorki sobie na głowie zrobi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak wyglądała Magda o 3 rano :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dopiero wstałem ale chyba ide dalej spać jeszcze mnie chyba trzyma bo wstać z łóżka nie moge [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 11:29_________________________________________________a ty od 9 na nogach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
muszę sie dowiedzieć gdzie parkujesz [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________ już
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
leć pieluchy zmieniać a nie na forum :koc: Pieluchy? :blik: to w niedziele,teraz czas :drink: :drink: :drink: :drink: póki jeszcze może
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No i mam wolne idę dokończyć to co zacząłem i można myśleć nad :drunk:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:50_________________________________________________Jak chcesz Dominik to możesz wpaść mnie dopingować, chociaż pewnie ni masz głowy dzisiaj do tego :kox: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:51_________________________________________________Jak coś to jestem w garażu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no właśnie myślę nad tym
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeszcze jej nie wykręciłem,kciuk sobie przy tym wszystkim wybiłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
turbinka na 2 wężykach tylko sie trzyma żeby rozruszać sztangę trzeba było turbo wywalać
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
Odpinasz wężyk z N75 idący do gruszki i dmuchasz w nią np pompką i widzisz czy sie rusza czy nie. Ja wymieniłem filtr powietrza, bo był jakiś pognieciony, gruszka chodzi normalnie, N75 i DV wymienione trochę ponad rok temu, cały fmic z orurowaniem złączkami nie mają nawet roku, świece też niedawno wymienione . Może cewki szlak trafia... wiem,odpiąłem i nie chodzi poza tym turbina już prawie na wierzchu,dzisiaj dokończę wyciągać i obadam co i jak a wyciągnąć ją to nie lada wyczyn [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 11:53_________________________________________________bo na rozruszanie sztangi jak turbo w samochodzie nie ma szans
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
miałem czutke co? normalnie jak Kaszpirowski :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 09:34_________________________________________________Dobra,jak nikogo ni ma to ide wybebeszyć turbine
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gratulacje :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A czemu nie? Ja bardzo chętnie :> Tylko żeby policji po drodze nie bylo, bo tam to ciągle łapią Jakby co to Cię przepilotuję WIŚNIA chyba się modlił o to pępkowe bo musiałem znowu odstawić Żonę do szpitala ( wody odchodzą). to wstawiaj flache do lodówki za chwile kończe szychte
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ostatnio ze Świecia jeden się pofatygował do Torunia :gwizdanie: ja już byłem 4 razy więc jak raz mnie nie będzie to Damian nie zaówarzy :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zapewne masz racje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Powracając do mojego pomysłu z poprzedniego weekendu,może by tak w Świeciu spota zrobić :gwizdanie: pod Lidlem spotkano a później na Zamek na grilla albo cuś i z Toronto droga prosta i z Bydgoszczy.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 12:42_________________________________________________Kempes by pewnie mógł przyjechać bo musi sie małżonką ciężarną opiekować,flache by postawił pępkową :polew:- [B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
Panowie pytanko mam,jak samochód stoi na wyłączonym silniku i dmuchnę w gruszkę sztanga powinna działać? tzn.ruszać sie? bo u mnie N75 całą zime nie chodził,teraz sie za to wziąłem słychac i czuć że sie załącza,kopa ma ale szrpie strasznie i przeładowuje mi turbo (odczyt z VAG-a) - Meetingi Kujawsko-Pomorskie