Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz 1. ArturB6 2. Jedrekx 3. Dropson 4. Kierownik 90% 5. Daras 6. MichalG23 7. Reniu 50% 8. WIŚNIA 50%
-
[B5 ADR] Plamki oleju pod autem
tyle powinno byc oleju trochę ponad połowę miarki,na jakim oleju jeździsz? a to że popychacze klekoczą to poprostu masz szklanki do wymiany a jak szklanki to i łańcuszek od razu bo po co 2 razy to samo rozbierać.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzę już ci ktoś udzielił info nie chce mi sie codziennie drałować 52km w jedną stronę do pracy już z 10 wypadków widziałem na krajowej 5 2 dni temu jakiś dostawczy czołówkę miał ciężarówką i skończył na dachu w rowie [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:05_________________________________________________a gdzie sie człowiek do pracy śpieszy to się diabeł cieszy i nasyła patrol drogówki = 16pkt. jeszcze 8 i po prawku bede miał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aaa no właśnie, Tobie na dniach urodzi się dzidziuś :> Wiśnia ja już jutro idę na rano także skorzystam z tej pięknej pogody a Tobie życze miłego siedzenia w pracy Tak poza tym to a ja w tyrce zapomniałeś dodać " siedzę" :laghing2:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 14:23_________________________________________________WIŚNIOWY Twoje błędy 16502 Czujnik temperatury silnika wysokie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 544 Przekroczenie max ciśnienia doładowania brak osprzętu / nie związany ze sprzętem ale teraz przynajmniej czuć te kuce [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:25_________________________________________________i nie siedzę tylko piaskuje a że jestem na wypowiedzeniu to idzie mi to wolniej [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 18:26_________________________________________________aha,jak ktoś potrzebuje coś z kwasówy jakiś wspornik albo cuś to pisać póki jeszcze tu robie ale nie za duże gabaryty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aaa no właśnie, Tobie na dniach urodzi się dzidziuś :> Wiśnia ja już jutro idę na rano także skorzystam z tej pięknej pogody a Tobie życze miłego siedzenia w pracy Tak poza tym to a ja w tyrce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kempes :notworthy: za VAG-a czyli przeładowuje mnie ciśnienie
-
[B5 ADR] Plamki oleju pod autem
ja jak wymieniałem rozrząd to cała micha była mokra razem ze sprężarką klimy,zachlapanym stabilizatorem i saniami,wymieniłem pierdoły od rozrządu,wszystkie uszczelniacze jakie są z przodu i ... dalej leci właśnie wróciłem z garażu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z rana
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no nie ukrywam że był zamulony Twój samochód ....na pewno nie było czuć tam 180KM ciekawe jak jest faktycznie teraz rwie jak głupi nawet zawór zwrotny słychać,tylko coś sie dławi muszę z Kempesem sie umówić na VAG-a [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________ na brzozowej zobacz od leszcyńskiego w lewo skręcasz w inowrocławską i po prawej stronie będziesz miał, albo w widarze na żwirki i wigóry koło wulkanizacjii pry szubińskiej zaraz.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:47_________________________________________________ pociesze cie,ja też mam 2 zmiany właśnie w tyrce siedzę Mój skorumpowany wzrok zauważył słowo - klucz "siedzę" Na VAGa możemy się kiedyś umówić jak będzie czas - no problem znaczy sie ciężko pracuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no nie ukrywam że był zamulony Twój samochód ....na pewno nie było czuć tam 180KM ciekawe jak jest faktycznie teraz rwie jak głupi nawet zawór zwrotny słychać,tylko coś sie dławi muszę z Kempesem sie umówić na VAG-a [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________ na brzozowej zobacz od leszcyńskiego w lewo skręcasz w inowrocławską i po prawej stronie będziesz miał, albo w widarze na żwirki i wigóry koło wulkanizacjii pry szubińskiej zaraz.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 17:47_________________________________________________ pociesze cie,ja też mam 2 zmiany właśnie w tyrce siedzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
temat nieaktualny jak dziś składałem maszynkę do kupy, zajrzałem z ciekawości pod gumkę od wtyczki,kabelek był przerwany dlatego błąd wyskakiwał zarobiłem na nowo końcówkę, złożyłem przejechałem sie... i stwierdzam że miał chyba od początku ten kabelek przerwany bo nigdy w życiu takiej piz*y nie miał zaczynam sie bać nią jeździć nawet słychać fabryczną pierdziawkę turba tylko coś przerywa i szarpie jak sie gaz do podłogi depnie,ale dojdziemy do tego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a zwykłym miernikiem elektrycznym nie sprawdze?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki,ale wiem gdzie jest zrobiłem sobie dojście do niego bo mi wyskakuje na VAG-u "zawór N75 przerwa na wyjściu" chce go sprawdzić miernikiem czy wszystko gra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pod maską jak nie wiesz to szaka faka głęboko pod maską a mój iplus ledwo strony wczytuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podmieniasz zawór od kogoś i tyle a wiesz gdzie on jest? [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________znaczy,gdzie sie znajduje?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pany,znajdzie mi ktoś coś na temat jak sprawdzić zawór N75? bo z moim netem to do jutra nie znajde
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niejaki Bula87
-
[B5 AJL] Brak hamulców
Pompa wymieniona,hebel ma jak diabli czyli temat zamknięty :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman wszystkiego naj :drunk: :drunk: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________Blondi gdzie parkujesz? :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________Dzisiejszy dzień zaczął sie tak 7:30 pobudka i śniadanko, 8:15 paczka z serwo i pompą do niuni, 9:00 wymiana pompy, 9:30 jakiś wariat widziany w grafitowej Audi A4 B5 szalejący po ulicach Świecia [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:11_________________________________________________ teraz trzeba tych starych pryków namówić żeby do CSW przyjechali :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i tak nie znajdziesz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak bym miał 20k to bym nie jeździł b5
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kto ma pożyczyć 50000?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-czarny-koplet-kanap-skora-i1564465370.html :jerk: Kempes na allegro [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:42_________________________________________________ale fakt że krzesełka konkret :slina: [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:43_________________________________________________manny wiem,to teraz jest nas 3
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i jak jechał ktoś z CSW? bo o ile mi widomo to tylko ja i Kempes jesteśmy aktywni w tym city[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:38_________________________________________________robił ktoś foty? Bondi poka koła [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:39_________________________________________________Jedas 100lat :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale wymyśliłeś tylko ciekawe czy ten pomysł przejdzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 09:27_________________________________________________możemy sie spotkać pod Lidlem,a później na zamek pojechać http://miasteria.pl/miejsce/Zamek-Krzyzacki-w-Swieciu.html[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:06_________________________________________________W razie zaakceptowania planów,jestem pod fonem