Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
i piz*a na starej póki do niej się nie dobrałem to się turbo załączało a na tej w ogóle się nie załącza,jutro dalszy ciąg testów może wtyczki dobrze nie włożyłem,albo przekaźnik się spalił
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
złożona jade testować
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
no chyba aż tak źle nie będzie
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
Panowie,miałem założoną N-ke o numerach 058906283C ta co kupiłem ma ten sam numer tylko końcówkę "F",jest jakaś różnica między nimi? czy mogę śmiało zakładać?[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 16:52_________________________________________________może ktoś mi udzielić odpowiedzi,bo chce ją zakładać i nie wiem
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
a ja rozebrałem N-ke i popsułem do końca na przyszłość jak macie taką z blachą w kształcie "C" i w środku ten zaworek a na dole trójnik, tylko trójnik wystarczy wyciągnąć!! góry nie ruszajcie dodał bym zdjęcia ale nie zrobiłem wystarczy do tej operacji szlifierka,klej kropelka patyczek do uszu i WD-40 nie ten dział ale co tam.[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 20:57_________________________________________________a N-ke już zakupiłem,używkę jutro się podziele wrażeniami bo w mojej starej jak dmuchałem w najdłuższy króciec to nie czułem lekki opór a tu w ogóle nie mogę dmuchnąć i tak chyba powinno być czyli stara była trafiona.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
trzeba więcej takich wycieczek,nie znałem myśla od tej strony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja właśnie jestem na łuczniczce,a dokładniej KPSW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeździ, jeździ... prawie taka sama. poliftowa, srebrne relingi i grill ale ten sam kolor i też ciemne szyby z tyłu dokładnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ta była 5d
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedrex pożyczałeś komuś samochód? albo taka sama po Bdg śmiga A3
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:jerk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
już któryś raz jest wystawiona na ostatnim zdjęciu jest taka sama tylko bez naklejek i 300km też już była wystawiona :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no właśnie szukam wolnego terminu może następny weekend bo w ten odwiedzę BDG
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wolę jak mnie wciska w fotel nie przed TV tylko w samochodzie remont mieszkania sie kończy zacznie się modzenie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tzn.?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
golfina też niczego sobie [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:40_________________________________________________N-ka zamówiona jak teraz będzie przerywać to chyba ją podpale
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
taa... jak będziecie w 1.8T N75 rozbierać,to tylko trójnik odkleić wystarczy,za górę się nie bierzcie trzeba nową zamówić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z tego co mówiłeś to policja ciebie dyma na trasie mandatami powiedzmy sobie szczerze....do normalnej jazdy te 90/110 KM styknie taa... to mój do wyczynowej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyli pisząc po Polsku was na trasie no ale przy dystrybutorze ;( ale warto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
też nie mam kasy na mody może w ramach kompromisu sprzedamy Twoje Audi i wymodzimy moja żabke wilk będzie syty i owca cała w te parę kucyków :polew: to lepiej moją stadninę odświeżyć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
trzeba mieć albo czas albo kasę a ja nie mam ani tego ani tego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ty,b2 zajmij się lepiej elektryką w żabie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w dziale kolorowych już dawno zbluzgalismy to auto Wiśnia koleś co mi kata wycinał mówi że u Ciebie nie da się wywalić dlaczego?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
już mam upatrzony,ale jak coś to się odezwę ide działać z N-ką
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak na razie remont w pokoju kończę,teraz się wezmę za "Odi"