Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. czyli zdjęcia jej piękna nie oddają [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:43_________________________________________________Podłączaliście ją chociaż pod kompa? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:45_________________________________________________a tak na marginesie,wczoraj po 21 wracałem z Bydgoszczy do Świecia i jakieś B7 (po światłach tak przypuszczam) mi cały czas na tyłku siedziało a jak na Pruszcz skręcało to mrugał światłami przyznać się kto to był
  2. ta A8 ma kolor w podobe do mojej :gwizdanie:
  3. buda ładna ale ten niebieski środek [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 19:19_________________________________________________na czarno zrób to będzie git
  4. kup dieselka to będzie Cię stać na rezanie nie,bo kocham moją burą suke
  5. Poczekaj poczekaj jak mnie wena dopadnie jak na razie tylko jeżdżę
  6. takiego tylko z czarnym dachem dodatkowo,czarnymi lampami i czarnym grillem przynajmniej zmieści się do mojego garażu [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________ :slina: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:38_________________________________________________ albo do tej pierwszej czornej takie alu :slina:
  7. chciałem wpaść pod łuczniczkę,ale musiałem do weterynarza jechać z kotem i nie wyrobiłem sie w czasie
  8. a autko naszego nowego kolegi szymona ...a telefon milczy ja mogę zadzwonić,ale tylko w sprawie foteli z tego auta
  9. no to nic tylko pogratulować Majki szkoda, bo myślałem i gdzieś czytałem, że "Nie dogonisz japońca bo kręci do końca" PS. Jutro jest jakiś spot?? Jeśli w Bydgoszczy to oderwę się na chwilę od pisania pracy widzę ze masz radochę ja nie ubolewam z tego powodu, zjebałem start i tyle :gwizdanie: widzialem jak juz na 3 zaczałem się zbliżać także rewanż nie unikniony jest a tak na marginesie to czekam na Ciebie robaczku z mocnym dieslem... podobno majki szaleje z drugiej strony,ciekawe kto by wygrał
  10. siema z rana
  11. albo zobacz to co napisałem,czy jak turbina max. ładuje czy tylko wyje
  12. yhymm... te lampy z przodu to ma [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:05_________________________________________________ szanse są 50/50 bo dzisiaj byłem autko oglądać i się waham co robić jeszcze była opcja na S4 b5 ale jak poczytałem o założeniu tam gazu to podziękowałem eska z gazem i to tak bez odezwu..... przeciez pare stron temu byla dyskusja na temat gazu w takich autach... :polew: :polew: no właśnie ktoś tutaj ciśnoł na 2.8 / 3.0 że gazu się do takich silników nie zakłada.... a teraz nagle gaz do 2.7Biturbo :polew: :polew: coś tutaj nie teges... [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:38_________________________________________________malina :slina: http://allegro.pl/tico-z-gazem-ekonomiczne-i1743340867.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:42_________________________________________________ :polew: :polew: i ten lakier metalic :slina: :jerk:
  13. no chyba tak będzie najlepiej bo przy 5 tyś. i to jak turbina max. pompuje z tego filmiku wnioskuje,szkoda że taki krótki jest.
  14. sory nie zauważyłem że Q masz [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:39_________________________________________________
  15. ja coś podobnego miałem chyba jak przepustnica była czorna
  16. podnieś przód na jakiś konkretnych klockach postaw żeby przednie koła były w powietrzu ty do samochodu jakiś kolega pod maskę i piz*a do 5 tysi. bo takie gdybanie to tylko marnowanie czasu.
  17. ta... i na koniec kupi TICO w gazie
  18. my pisaliśmy o spalaniu ropy a nie oleju silnikowego nie Grześ,to nie żaba żeby olej palił
  19. siema, Niskoiszeroko pracujesz na osowej w BOSCH-u? bo chyba tam twoją furmanke widziałem [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 20:15_________________________________________________a co do spalania disla wierzycie lub nie mojej młodej peugeot 307 2.0 HDI 136 kucy na trasie przy 90km/h równej drodzę na 6 biegu potrafi spalić 3 do 4 litrów
  20. to dmuchaj turbawe po bilet bo nie będe w dniu meczu czekać za Tobą spoko dam rade
  21. w końcu pogoda dopisała można turbinę przedmuchać
  22. jakaś stypa tu dzisiaj
  23. widziałem go w Bdg :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.