Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[B5 ABC] Spadające obroty przy wysprzęglaniu, ruszaniu itp
Przepływka brudna
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli zdjęcia jej piękna nie oddają [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:43_________________________________________________Podłączaliście ją chociaż pod kompa? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:45_________________________________________________a tak na marginesie,wczoraj po 21 wracałem z Bydgoszczy do Świecia i jakieś B7 (po światłach tak przypuszczam) mi cały czas na tyłku siedziało a jak na Pruszcz skręcało to mrugał światłami przyznać się kto to był
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ta A8 ma kolor w podobe do mojej :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
buda ładna ale ten niebieski środek [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 19:19_________________________________________________na czarno zrób to będzie git
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kup dieselka to będzie Cię stać na rezanie nie,bo kocham moją burą suke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Poczekaj poczekaj jak mnie wena dopadnie jak na razie tylko jeżdżę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
takiego tylko z czarnym dachem dodatkowo,czarnymi lampami i czarnym grillem przynajmniej zmieści się do mojego garażu [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________ :slina: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:38_________________________________________________ albo do tej pierwszej czornej takie alu :slina:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chciałem wpaść pod łuczniczkę,ale musiałem do weterynarza jechać z kotem i nie wyrobiłem sie w czasie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a autko naszego nowego kolegi szymona ...a telefon milczy ja mogę zadzwonić,ale tylko w sprawie foteli z tego auta
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to nic tylko pogratulować Majki szkoda, bo myślałem i gdzieś czytałem, że "Nie dogonisz japońca bo kręci do końca" PS. Jutro jest jakiś spot?? Jeśli w Bydgoszczy to oderwę się na chwilę od pisania pracy widzę ze masz radochę ja nie ubolewam z tego powodu, zjebałem start i tyle :gwizdanie: widzialem jak juz na 3 zaczałem się zbliżać także rewanż nie unikniony jest a tak na marginesie to czekam na Ciebie robaczku z mocnym dieslem... podobno majki szaleje z drugiej strony,ciekawe kto by wygrał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema z rana
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
albo zobacz to co napisałem,czy jak turbina max. ładuje czy tylko wyje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
yhymm... te lampy z przodu to ma [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:05_________________________________________________ szanse są 50/50 bo dzisiaj byłem autko oglądać i się waham co robić jeszcze była opcja na S4 b5 ale jak poczytałem o założeniu tam gazu to podziękowałem eska z gazem i to tak bez odezwu..... przeciez pare stron temu byla dyskusja na temat gazu w takich autach... :polew: :polew: no właśnie ktoś tutaj ciśnoł na 2.8 / 3.0 że gazu się do takich silników nie zakłada.... a teraz nagle gaz do 2.7Biturbo :polew: :polew: coś tutaj nie teges... [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:38_________________________________________________malina :slina: http://allegro.pl/tico-z-gazem-ekonomiczne-i1743340867.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:42_________________________________________________ :polew: :polew: i ten lakier metalic :slina: :jerk:
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
no chyba tak będzie najlepiej bo przy 5 tyś. i to jak turbina max. pompuje z tego filmiku wnioskuje,szkoda że taki krótki jest.
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
sory nie zauważyłem że Q masz [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:39_________________________________________________
-
[B5 ABC] Spadające obroty przy wysprzęglaniu, ruszaniu itp
ja coś podobnego miałem chyba jak przepustnica była czorna
-
[B5 AEB] Bardzo głośne wycie przy wysokich obrotach
podnieś przód na jakiś konkretnych klockach postaw żeby przednie koła były w powietrzu ty do samochodu jakiś kolega pod maskę i piz*a do 5 tysi. bo takie gdybanie to tylko marnowanie czasu.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ta... i na koniec kupi TICO w gazie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
my pisaliśmy o spalaniu ropy a nie oleju silnikowego nie Grześ,to nie żaba żeby olej palił
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema, Niskoiszeroko pracujesz na osowej w BOSCH-u? bo chyba tam twoją furmanke widziałem [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 20:15_________________________________________________a co do spalania disla wierzycie lub nie mojej młodej peugeot 307 2.0 HDI 136 kucy na trasie przy 90km/h równej drodzę na 6 biegu potrafi spalić 3 do 4 litrów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to dmuchaj turbawe po bilet bo nie będe w dniu meczu czekać za Tobą spoko dam rade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w końcu pogoda dopisała można turbinę przedmuchać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakaś stypa tu dzisiaj
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widziałem go w Bdg :slina: - Meetingi Kujawsko-Pomorskie