Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. :polew: muzyka całkiem całkiem, objętościowo przed pokój mam większy a fotki pewnie będą na ich stonie w necie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:21_________________________________________________w mej kobyle łańcuch się domaga wymiany myślałem że do końca wakacji da rade,ale lipa
  2. Kieras najlepszego :drunk: :drunk: [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 23:27_________________________________________________ide do jedynej i podobno najlepszej dyski w CSW marki STOKROTKA :polew: zwała w c**j
  3. omega "C" z lekką domieszką audi niema czegoś takiego jak omega c jak już to Bfl Za to budzenie :bicz3: ja cię budzę ?? C i c**j
  4. omega "C" z lekką domieszką audi
  5. a do mnie wskaznik doladowania... pewnie na czarno pójdzie od razu? [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:08_________________________________________________ciekawe czy to coś robi jak z tyłu jest dziura na kable we wskaźniku i jak jej się nie zaślepi to dmucha tam powietrze [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________aha,znalazłem pod kierownicą w obudowie nad nogami sprężynę około 20cm długa z 12 średnicy nie wiecie po co ona? i gdzie przychodzi? idzie zaras w czarny mat a co do sprezynki to pewnie byla w zamian poduszki..... ale nie pekaj tez tak mialem w renowce.... za długa chyba,a poza tym była bardziej od strony bezpieczników
  6. czyli niby dobrze pompuje,ale w porównaniu do tego jak przeładowywało to mułem jest
  7. Mi się wydaje że jak na 180km coś mało pompuje a wam (pytanie do właścicieli AJL) ile pompuje?[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 16:22_________________________________________________?
  8. a do mnie wskaznik doladowania... pewnie na czarno pójdzie od razu? [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:08_________________________________________________ciekawe czy to coś robi jak z tyłu jest dziura na kable we wskaźniku i jak jej się nie zaślepi to dmucha tam powietrze [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________aha,znalazłem pod kierownicą w obudowie nad nogami sprężynę około 20cm długa z 12 średnicy nie wiecie po co ona? i gdzie przychodzi?
  9. 1.wyjmij i wsadź baterie (mi kilka razy pomogło) 2.uruchom w trybie awaryjnym i sprawdź dyski (nie pamiętam dokładnie jak się to robiło) chyba że pięścią waliłeś w niego,bo ja tak robiłem to zostaje serwis już tak robiłem
  10. ogólnie to się zawiesił nie mogłem nic zrobić więc odłaczyłem ładowarkę i sam się wyłączył na drugi dzień po włączeniu nic się nie wyświetliło na monitorze nie słychac żeby się odpalał tylko wiatraczek od czasu do czasu trochę zakręci [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:20_________________________________________________ przecież już tak było .... pamiętasz jak piłeś piwo w drodze nad morze żeby nie widziała potem się doliczyła i wykład dostałeś :polew: wcale nie
  11. :polew: :polew: dobre... chyba aż tak źle nie będzie [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:14_________________________________________________ miałem kilka przygód z moim lapkiem....pisz na GG co go boli nie mam mojego gg na tym kompie nie pamiętam hasła
  12. to zna się ktoś na kompach czy nie?
  13. :embarrassed: buła, mi przynajmniej dmucha nawet jak mam zegar [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:04_________________________________________________ mój nie jest na stałe przymocowany więc mogę w każdej chwili pomalować
  14. samochód policjanta w życiu bym 50tysi za niego nie dał [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:39_________________________________________________kto się zna na laptokach? bo mój odmówił posłuszeństwa
  15. u mnie wygląda identycznie tyle że ja mam lekkie podświetlenie jak odpale samochód [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:36_________________________________________________ile ci pompuje?
  16. na forum jest w dziale zrób to sam ja dałem rade,elektrykę sam podpiąłem wedle swoich widzi misie najbliżej jak się dało,a wężyk tyż sam wymyśliłem gdzie ma iść tylko gdzie wpiąć z forum wziąłem [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:28_________________________________________________ widziałem go na żywo te pierdoły namalowane aerografem psują cały efekt
  17. :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:34_________________________________________________ to się nazywa równouprawnienie :polew:
  18. :good: na każdego przyjdzie czas [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:26_________________________________________________ to ja nie pije taa... już to widzę washuta musze kalosze kupić bo taka moda jest w washucie i czerwonego składaka
  19. w czwartek w przyszłym tygodniu prawdopodobnie bede w Bydgoszczy do niedzieli too się zgadamy [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________ to ja nie pije taa... już to widzę washuta
  20. 3. wskaźnik zamontowany i nawet działa
  21. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:09_________________________________________________Dzięki
  22. przy najmniej nie świeci po oczach w nocy wszystko działa delikatne mam po kluczyku a ostre jak włączę światła[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 20:47_________________________________________________pompuje 0.5 do 0.8 jak przeładowywała to miała piz*e a teraz jakoś tak mało ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.