Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201263.0 :naughty:
  2. jak ma 2 springi na amorze to koza [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 22:52_________________________________________________ja bym te ze środka wyjął to by opadł tył trochę :gwizdanie:
  3. obwodnicą
  4. taaaanajpierw tłum Legionistów wbiegł na boisko i rozpetał dym a potem kibole Lecha pobiegli w strone Legionistów i się zaczeło....demolka totalna [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 22:01_________________________________________________strach pomyśleć co sie teraz dzieje na Leśnym jak obie ekipy wyszły ze stadionu będzie remont
  5. Robimy tego spota czy nie?
  6. toć nas,jak zobaczą CB to chyba wiedzą że Bydgoszcz.
  7. swoich nie ruszą
  8. ale głowy nie zwalałeś? jeździć może ale czy zawory się do końca zamykają tego nie wiesz
  9. mi też
  10. jeszcze trawe pomalujcie na zielono,krawężniki na biało i myjcie teren parkingu komuno wróć!!!! javascript:void(0);
  11. no chociaż jeden jedzie do nas chłopaki auta myć bo gości będziemy mieli to żaden gość,toć to nasz druch
  12. pucuj,pucuj co by mojej dorównała
  13. a co masz? jak co mogę 2 raz wpaść :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:55_________________________________________________ a chciałem obiad zjeść :sick3: :polew: :polew: smacznego
  14. teraz mam twaróg w jajach
  15. chyba podwójnie założył na wszelki wypadek jak byś wracał
  16. a po uj do CB? dopiero co wróciliśmy może więcej osób przyjedzie jak zobaczy, że u nich spot oj,widać że świeży jesteś nie u nas takie numery
  17. ja nie, prędzej ten z caravelii
  18. a po uj do CB? dopiero co wróciliśmy
  19. tym razem w koszulce klubowej ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: mam 2sztuki jedna do a jedna do noszenia
  20. patrz dalej "el koza" Grześ coś o tym wie,jak mu springi wymieniałem
  21. czyli Kempes miał racje, że jesteś pod pantoflem nie no już jej przeszło nie będzie,konflikt zażegnany [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:41_________________________________________________to co spot w CSW? póki mam samochód czysty :gwizdanie:
  22. Młoda wyczuła piwo ode mnie [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:32_________________________________________________ zawsze zostanie mi możliwość włączenia radia ....zanim aku nie padnie jak coś to będziemy cię ciągnąć na holu na spota
  23. a później na korbę będzie
  24. a pisałeś że w koszulce klubowej "to" robicie
  25. http://www.wiocha.pl/52848,Fan[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:56_________________________________________________http://www.wiocha.pl/49398,AUDICA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.