Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
750IL :slina: tak realnie to 728/730 + lpg by mi stykło ,oczywiście w full opcji i koniecznie czarna to diabelstwo było w kolorze ciemna zieleń metalic,długo czekałem aż odpali,ale jak juz do tego doszło :jerk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
750IL :slina: javascript:void(0);
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
Sprawdzałeś N75 tak jak pisałem?? Sprawdź tez cewki..obejrzyj świece czy niema na nich śladu przebicia..u mnie właśnie to było powodem szarpania.. u mnie szarpie bo przeładowuje turbo i odcina,N75 jutro będę testował
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 09:44_________________________________________________i dzięki za odpowiedź na moje pytanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie tak dla pewności w klekocie za filtrem paliwa w przewodzie nie powinno być powietrza?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale brykę na działeczce wypucowałem za***isty szampon z woskiem mam [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 18:14_________________________________________________ale rys mam od c**ja [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 18:33_________________________________________________ o której się zaczyna ta biba?
-
[B5 APT] NIE KRĘCI ROZRZĄDEM
ja bym głowicę zwalił dla pewności i zobaczył co i jak
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
kolega ma starą C-klase był u mechanika co tylko się mietakami zajmuje bo też mu coś stukało i nikt nie wiedział co,każdy stanął przed silnikiem i gadał co innego a ten koleś wziął gilzę (tą rurę co jest strecz nawinięty) przyłożył ucho i zaczął nasłuchiwać z okolic gdzie waliło i skubany znalazł przyczynę ja tak dzisiaj będe N75 sprawdzał czy się otwiera bo między chłodnicę a silnik łba nie włożę,zdejmij plastikową osłonę pokrywy zaworów załatw sobę tą rurę przykładaj i słuchaj gdzie najbardziej ryczy.
-
[B5 APT] NIE KRĘCI ROZRZĄDEM
coś mi się tak wydaje... szukaj silnika albo konkretny remont ci się szykuje [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 10:39_________________________________________________może korbowód pękł i szura po cylindrze [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 10:50_________________________________________________trzeba rozebrać i zobaczyć,byle byś już go nie próbował odpalać ale i tak podejrzewam że silnik w d*pie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 10:03_________________________________________________ trzeba by podjechać podpiąć VAG-a i zobaczyć co wywali.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://wiadomosci.wp.pl/gid,13361013,title,Najbezpieczniejszy-na-swiecie,gpage,8,img,13361072,galeria.html willa z basenem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Orlen w Świeciu otwarty :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.regiomoto.pl/portal/aktualnosci/audi-r8-gt-juz-na-drogach-zobacz-zdjecia-i-film :jerk: :jerk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no właśnie,jeszcze dokręcone na chama
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
joł
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
dźwięk normalny wyrzucanego powietrza przez zawór zwrotny,tak problemem jest tylko przeładowanie,od 2300tyś. zaczyna szarpać,dławić się tak jak by paliwa nie było,na VAG-u wyskakuje tylko że przeładowuje turbo,a o ile to nie mam pojęcia bo nie wiem nawet jak to sprawdzić.[br] [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:21_________________________________________________aha,jeszcze czujnik temp. wywala na kompie,w sumie byłem się przejechać i na zimnym silniku chyba nie szarpała jutro jeszcze obadam jak ostygnie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
biorę od ręki, i ta kiera jak w sartreku
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
u mnie dalej szarpie nawet nie mam z kim N75 podmienić w sumie całą zimę nie chodził to może się zapiekł co o tym sądzicie ? [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________Panowie,jakie mogą być awarię że przeładowuje mnie turbinę ? sztanga pracuje z gruchą,tyle że na wężyku do gruszki nie ma opaski,ale normalnie jak jadę to słychać zawór jak pierdzi.
-
[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!
AJL ma 180km :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no autko mega.. nie jechałeś przypadkiem o 15:30 w stronę Bdg?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 16:40_________________________________________________ w sumie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiem, widzialem je tylko troche ciezko je dostac w pl..... musze zalatwic jakies kola do renowki, podjade tam gdzie kola wywazalem oni tez dorabiaja dystanse\pierscienie\itp zaptam jaki koszt i czy takie cos zrobia i teraz jeszcze jeden problem bo np do moich felg one byly by oki ale 16 mialy otwor taki ze felgi oparly by sie o to przetloczenie.... daj rysunek to ci z kwasówki wytoczę jakie będziesz chciał do końca tygodnia jeszcze tam pracuję.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no,no Dropson ładnie się prezentuje na tych kółkach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i póki nie opanuje dlaczego mi turbo przeładowuje to długo będziesz sam reprezentował CSW choć w sumie ja tu gościnnie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. ArturB6 2. Jedrekx 3. Dropson 4. Kierownik 90% 5. Daras 6. MichalG23 7. Reniu 50% 8. Bula87 50% 9. Damian 70 % 10. Blondi 11. Krzychu 50% 12. NiskoiSzerokoAudiA4 13. WERA 50% 14. ..... Ja niestety odpadam
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
u mnie podobny sedan B5 klekot stoi na osiedlu też z listewkami gościa poniosło